Navigace: Queen - Krlovsk legenda: Frum - Novinky: Brian May + Kerry Ellis - turné po ČR

Forum

--- Pouze pihlen uivatel mou pispvat do diskuze ---strnky 1 [2]
Mr.Scully: Brian May + Kerry Ellis - turné po ČR07.10. 2015 11:47
Viz kultura.zpravy.idnes.cz

Vstupenky v cenách od 1490 do 2590 Kč...

1.Mirek R. 07.10. 2015 18:39
Teda do Prahy bych na to nejel, ale když už se chlapec rozhodl dojet až do Brna, tak popřemýšlím ... :-)

2.Mike1978 07.10. 2015 19:26
aj Maylorom doposiaľ nedotknutá Bratislava : 9.3.2016,Incheba

3.Scandal 07.10. 2015 20:40
Dokonce i Ova, hmmm.

4.DeaconJohn 08.10. 2015 15:12
Zní to to jako "rozežranost", ale vůbec nemám potřebu to vidět ani slyšet. Jsem asi vážně divný typ fanouška. Opětovně jsem poslouchal celý koncert z Montreux a zkrátka ne, nijak mne to nezaujalo. Kerry je pro mě podobný problém, jako Adam. Ale chápu, že lovci autogramů a fotografové si přijdou na své.

Pspvek naposledy editovn 08.10. 2015 15:13

5.Petr Vohralik 08.10. 2015 16:58
4. spiš ulovit konečně Maye , jinak podezřele váham , přece janom asi pro mně víc zname koncert Queen+ někde na staní než sedět při tomhle

6.peto 08.10. 2015 18:59
No, priatelia, ( odvážne ) idem s pravdou von...dnes ráno som opäť hodil pohľad na toto polomŕtve fórum, zbadal správu od Martina, vygooglil Bratislavu a ... išiel som kúpiť lístky na 9.3.16 do Incheby, BA. Ani ja nie som fanúšik všemožných variánt "polQueen"+hocikto/hocičo ( čo je snáď aktívnym účastníkom tohto fóra zrejmé aj z histórie mojich príspevkov, zvlášť k tej šialenosti s AL ); ale tu som akosi spontánne podľahol aktuálnemu popudu a tak na jar budúceho roku zoberiem manželku a pôjdem si z predných radov pozrieť pána doktora :-) Tých 2 x 69.- Euro do predného "gold sektoru" ( ach, bože ) mi stojí za ten pocit, ocitnúť sa na chvíľu len pár metrov od Red Specialu v akcii :-)

pre 4:DeaconJohn - pre mňa K.Ellis ( na moje šťastie ) nie je podobný problém, ako AL - vnímam ju ako snáď lokálnu londýnsku muzikálovú hviezdičku, ktorá sa jednoducho chytila šance a vďaka....ťažko povedať čomu všetkému, to vie len Brian :-)...pár rokov spolupracuje s jednou špičkovou gitarovou legendou, čo sa v jej CV rozhodne teraz ani v budúcnosti nemôže považovať za negatívum :-)))

Pspvek naposledy editovn 08.10. 2015 19:27

7.Scandal 08.10. 2015 21:24
Tak zatimco u Adama, pred koupi listku, prevladala ta nechut a zklamani, ze zrovna on przni jmeno Queen, tady je to o necem jinem - proste prijede May jako doprovod a jde se tam kvuli neho. Vic to neresim....jasne, pokud by prijel s Five nebo Dappym nebo podobnou verbezi, tam by to bylo vetsi dilema. Navic koncert budu mit doslova "za barakem", takze jasna volba.

8.DeaconJohn 08.10. 2015 21:31
6: OK, názor beru. Mě však právě vadí projev té muzikálové "hvězdičky" a fakt, že tam Brian nemá více prostoru jako vokalista. Stejně jako Adam (a při vší úctě i Paul Rodgers) to Kerry zkrátka celé hází jinam.

Opravdu mě mrzí, že se třeba s Rogerem nerozhodli dát jedno komornější unplugged turné kde by zahráli songy na které si ještě troufnou. A klidně ať s sebou vezmou i Jamieho a Spika. Vzpomínám, že jsme se o tomhle snu se bavili ještě během éry Q+PR a tehdy se nezdál zcela nereálný. Čas je ale neúprosný a dneska si říkám, že už k něčemu takovému už nejspíš nikdy nedojde.

9.peto 08.10. 2015 21:49
8: cit.:"s Rogerem dát jedno komornější unplugged turné kde by zahráli songy na které si ještě troufnou" ; skvelá predstava, spĺňajúca podmienku dôstojného ukončenia muzikantskej kariéry. Žiaľ, dnes už - z x rôznych dôvodov - zrejme skutočne nereálna.

A tak, ako napísal Scandal : "tady je to o necem jinem". Toto nie je trápna paródia na Queen live s plochým, necharizmatickým a jednorázovým "spevákom", toto je viac-menej komorné vystúpenie starého pána gitaristu s - ako som už napísal - lokálnou hviezdičkou, ktorej kvality nemienim príliš riešiť. Jednoducho si na tom koncerte sadnem kúsok pred pána Maya a v pohode si užijem jeho entrée s relatívnou istotou, že nezažijem pokus o reinkarnáciu nemožného. That´s all.

Pspvek naposledy editovn 08.10. 2015 21:53

10.Mike1978 09.10. 2015 21:07
9: súhlasím, je to o niečom inom..
turné Q+AL som vynechal..teraz sadnem do semyšovej sedačky a vypocujem si takmer zblízka kytaristu,ktorého som roky uznával bez toho,aby okolo neho robil bordel nejaký zženštilý týpek...a bude to asi posledný krát lebo jednak som už lenivý sa trepať mimo hranice na Maylora "+ hocičo" a jednak preto ,že roky pánom bežia a čas kedy s tým všetkým nadobro seknú je už asi tiež celkom blízko..

11.Mr.Scully 11.10. 2015 10:02
Nevím. Mně se spolupráce Q+AL nelíbila, přesto jsem si všechny koncerty nakonec překvapivě hodně užil. Spolupráce Briana s Kerry se mi nelíbí už vůbec. Moc nerozumím, že někdo nejde na Lamberta (protože kvičí atd.) a jde na nevýznamnou muzikálovou hvězdičku - chápu, že morálně je tohle "čistší", ale hudebně to opravdu lepší nebude. Takže osobně jsem trochu skeptik a moc se netěším.

(Nicméně mám pochopitelně lístky na všechny koncerty do druhé až čtvrté řady k pódiu).

12.peto 11.10. 2015 12:50
11: Martine, tak ešte raz : aj ja - a z toho , čo napísal Mike1978 je dosť jasné, že aj on ( a asi aj mnoho ďalších )- to vnímame inak. My si ideme pozrieť Briana v polohe, v ktorej neprzní live performance pôvodných Queen spôsobom, ktorý je viac než nešťastný. Veď toto je určitým spôsobom komorný recitál starého pána, ktorý neparoduje Magic Tour alebo čokoľvek iné, posediačky zahrá Queen, Beatles etc. v iných aranžmánoch, väčšinou "unplugged"...čo ešte ? Porovnávnie cirkusu s Lambertom je podľa mňa úplne mimo, sorry. Veď aj v diskusiách o Lambertovi bol hlavný point v tom, že ten chlapec sa zúfalo nehodí na pódium namiesto Freddieho ( a nakoniec, kto vlastne?? ). And the tragedy was born :-). A myslím, že nielen ja, ale drvivá väčšina nás nejde na citujem Ťa "nevýznamnou muzikálovou hvězdičku" - ideme na Briana, možno fakt jedna z posledých možností vidieť ho na pódiu.
P.S. K.Ellis budem jednoducho vnímať ako dievčinku, ktorá sprevádza Briana a sústredím sa na jeho osobu ( a vzhľadom k tomu, že ona snáď nebude kvičať, pľuť vodu a ako žena spievať skladby Queen v týchto aranžmánoch keď už nie výborne, tak aspoň neurážajúco, to bude jednoduché ).

13.Scandal 11.10. 2015 14:06
Tak tady se jde opravdu asi jen na Maye, pochybuju, ze je v CR nekdo, kdo by si koupil listek jen kvuli Kerry Ellis (mozna nejaci cizinci, kteri v CR ziji). Ale Kerry mi nevadi, ikdyz je pro mne pevecky tezky prumer a zpiva "muzikalove". Pokud by prijela do Ovy jen ona sama, zasel bych jen ze zvedavosti a pri cene listku tak do 300,-. Ted se jde za ty prachy na Legendu. Listek mam do 1.rady, takze to bude zase novy zazitek - sedet naproti Briana a poslouchat ho "unplugged". Kdyz uz mam koncert "u baraku", zvazuju jeste koncert "za rohem" (Zlin), prece jen toho astronoma tady zase tak casto nemame. Presto s odstupem casu souhlasim se Scullym - kdo nebyl na Lamberta (aspon 1x), tak proste zavahal, on se dal v tech pomalych skladbach prezit a navic tretinu koncertu odehrali Maylor bez nej. Beru, ze to s Adamem byl tvrdy orisek, ale pokud nekdo nepujde ted na Ellis/May, tak si nemuze rikat fanousek.

14.Mr.Scully 11.10. 2015 14:16
12. peto - však já akceptuju ten morální aspekt, jen ho nechápu :-) Radši půjdu na půlku Queen, kde to prostě má koule, byť je zpěvákem uječená bukvička, než na Briana, který přijede čestně s akustickým recitálem, ale ty koule tomu chybí. Ale neberu nikomu jeho názor a svým způsobem ho chápu. Jen mám prostě jiný :-)

Ono asi bych to vnímal jinak, kdyby to byla unikátní příležitost - ale turné BM+KE jede s malými obměnami už mnoho let a těch koncertů bylo tolik, že už je ani neposlouchám, vždycky jen stáhnu a hodím na disk :-D

15.Ptr 11.10. 2015 18:48
Tady je zásadní problém v tom, že "komorní akustický unplugged" koncert to není podle ceny. :D Můj odhad (a nechci vás nikoho fakt strašit),
že jeden nebo dva koncerty toho turné padnou, kvůli prodeji lístků. May sólově není zdaleka tak velký jméno, jak byste si možná přáli
a já se prostě obávám katastrofy - při těhle cenách a takovym počtu koncertů (= nebude to jedinečná událost) tu není tolik lidí, který bude ochotných zaplatit
tak obrovský peníze. Já zažil něco obdobnýho s tragickým následkem u Jona Lorda - jeho koncert v pražskym Obecním domě, koupil jsem
si lístek do první řady, přímo před něj - za 1900,- (tzn. levnější než tohle!). Pak to přeložili a nakonec i zrušili.

16.Scandal 11.10. 2015 20:19
Dost mozna mas pravdu, ono udelat Moravske turne za tuhle cenu, je celkem odvaha. Uvidime, kolik se investuje do reklamy - hlavne pred svatky, kdy by to melo asi nejvetsi efekt.

17.Ptr 11.10. 2015 20:47
Navíc, jak tak na to koukám, u pražskýho koncertu navíc platí, že dobře 40% lístků je "1. kategorie" :D

18.Mr.Scully 11.10. 2015 22:42
Zdaleka nejlíp se prodává Zlín (nejmenší sál), tam je prodáno už snad 40% lístků. Brno prodalo už taky možná dvě stovky, pokud přijedou nějací Rakušani, tak by to taky mohlo být zaplněno slušně. Praha zatím bída, ale tam jsou schopni podle mě prodat několik stovek vstupenek jednak na Vánoce a jednak třeba dva týdny před koncertem. Bojím se o Ostravu, tam není podle mě ani stovka prodaných a je to sál jako kráva.

19.Scandal 11.10. 2015 23:47
Ostrava - pokud by se prodavalo malo vstupenek a Brian by si nechtel honit ego, porad by to slo prelozit i do mensich prostor. Ale myslim, ze trochu predbihame.... spekulovat ma cenu az tak po Vanocich.

20.dmac 12.10. 2015 12:23
Nechápu toho pořadatele - za tak šíleně předražené vstupenky nabízet tento typ vstoupení 4x v jednom měsíci. Nemám představu, jak se lístky na neznámou (muzikálovou) zpěvačku doprovázenou kytaristou z kdysi slavné kapely mohou u nás prodávat, ale kazit vzpomínku si nebudu. Ty staré songy přezpívané zase někým jiným, navíc doplněné o Beatles + nějaké další neznámé...ne, za ten risk to fakt nestojí... :-(

Pspvek naposledy editovn 12.10. 2015 12:26

21.PJGepr 13.10. 2015 13:36
Na Q+AL jsem nebyl, nechtelo se mi. Na kudrnace s tou blondatou milfkou zajdu, necekam od toho nic extra, ale porad me to laka vic nez pozerska lascivní muzikalova show Q+AL.

22.Mr.Scully 15.10. 2015 13:34
Od Beatles jsou tam tuším jen dvě coververze, spíš oživení setlistu. Jinak je to tak zhruba napůl (Queen vs. BM+KE).

Já bych teda Q+AL dal oproti BM+KE přednost kdykoliv, ale na EU turné to nevypadá a zas tak mě to neláká, abych lítal po světě.

23.larry11 06.11. 2015 18:54
ja k tomu pčistupuju jako s Gottem, prostě byl dobrej dělal nám radost a tohle může bejt naposled ho vidět tak mám lístek do 4 řady

24.Scandal 07.11. 2015 22:54
Poridil jsem si z Amazonu /relativne levne/ DVD z Montreux a jsem nadsen. Zatimco na Youtube me to moc nebralo,
dvd je o necem jinem - luxusni obraz a super zvuk, doslova presna koncertni atmosfera prenesena na hudebni nosic.
Hlavne akusticky May zni na HIFI naprosto realne.

25.zdenek.r 13.11. 2015 20:56
hodně dlouho jsem tu nějak nebyl a jak jsem náhodou zahlídl info že kudrnáč chce do východní Evropy, nedalo mi to , abych sem nekouknul, stejně jako se tam někde v koutku duše vkrádá myšlenka na podpis mistra kytary.......nu, cenu lístků by našinec čekal krapet příjemnější, ale to je asi úděl, že levnější už "nic" nebude. Prý i Michal David pod 600 za lupen nejde ...........

26.larry11 17.11. 2015 12:04
To já bych bral společnou fotku přeci jenom ho žeru od svých 7 let a mám ho raději neř Freda...ale v 45 nevím jak ho náhánět žádným sexepílem neoplívám...

27.václav altmann 25.11. 2015 11:46
Myslím, že je dobře, že přijede, kolikrát tak ještě může přijet? I když asi ještě ano. Nenapadlo by mi, že fanoušek Queen vůbec může váhat zda jít nebo ne..škoda, že nehraje věci z Back to the light

28.bulsara 26.11. 2015 21:29
Ehm, to je ako chcieť vidieť Taťánu Kuchařovou v sedemdesiatke ... Dík nemám záujem :-)

29.Petr Tomasek 01.12. 2015 22:08
O Ostravu se nebojim- Svetlik/ majitel Vitkovic/ si kudrnace nenecha utect...a kdyby se prodalo malo listku, rozda je svym zamestnancum, namisto rocnich odmen:) Ne, vazne, v hledisti ocekavam prevahu "ostravske smetanky" nad fanousky Briana a Kerry. Ja pockam, zda jezisek dorazi se vstupenkou, pokud ne, koupim si ji pak sam.

Pspvek naposledy editovn 01.12. 2015 22:09

30.zdenek.r 02.12. 2015 00:50
nechám Brnu volný průběh, byť nejakou šanci na podpis nic moc nevidim se svéma schopnostma :)

31.Scandal 02.12. 2015 19:50
29: "Ja pockam, zda jezisek dorazi se vstupenkou, pokud ne, koupim si ji pak sam." - to je spravne slovo
fanouska Queen. Taky si myslim, ze v hledisti bude dost ostravskych "celebrit", at z rad umelcu, podnikatelu ci
politiku (vim, ze si to nenecha ujit napr. jeden byvaly ostravsky primator).

32.Mr.Scully 05.01. 2016 09:52
Tak jsem procházel Ticketpro a je to tak nějak dle očekávání:
- Zlín je rockové město - vyprodáno!
- Brno příjemně překvapilo, prodává se rychle, bude asi taky plno
- Ostrava bohužel poloprázdno dle očekávání, netuším, jestli se to zlepší
- Praha je taky jen asi z 50%, ale tam věřím, že spousta lidí kupuje až na poslední chvíli, když mají volnej večer

33.zdenek.r 11.01. 2016 21:55
32. a kam máš lupen? já prozatím na něj nemám, neb chtěl bych do Brna dva, i jeden jako dárek ségře. tak uvidím :(

A co Q+AL tour 2016? Linz, ........

34.Scandal 14.01. 2016 16:35
32: Ostrava prodano zatim 874 listku, tak brano podle kapacity haly, je to procentuelne vic nez v Praze....a snad budou nejake
listky na posledni chvili i jako darky zamestnancum okolnich firem a podniku, jak se tu uz psalo.
Jinak pekne se prodava Bratislava, tam bude plno.

35.Scandal 16.01. 2016 00:13
Smazal Scandal

36.Mr.Scully 18.01. 2016 11:23
33. Vůbec nevím, naklikal jsem všude náhodně tak nějak první řady, takže vždycky tak 2.-4. řada někde relativně uprostřed.

37.Scandal 20.01. 2016 17:55

38.zdenek.r 23.01. 2016 00:12
37. to je zvláštní, nikde tam neslyším slovo autogramiáda :D

Pspvek naposledy editovn 23.01. 2016 00:12

39.Scandal 23.01. 2016 12:09
38: Brian a ofic. autogramiada? To by spis vykvetly seriky na Marsu. Ale mozna bude za premrstenou cenu v shopu prodavat
nejakou svoji podepsanou knizku. Pokud se ti tedy na nej nechce nekde stat u hotelu.

40.zdenek.r 24.01. 2016 21:19
39. to byla samozřejmě legrace, snad to všichni pochopili :))

ale je fakt, že jeho podpis bych bral. Ať už na fotku z koncertu 98 nebo nějaký ten booklet... No nemyslím že by se zadařilo. Pochybuju že by se šel podívat např. na brněnské "orloj" :D

Pspvek naposledy editovn 24.01. 2016 21:23

41.Mr.Scully 30.01. 2016 20:11
Těžko odhadovat, má dny, kdy se nehne z hotelu, protože je třeba s rodinou a odpočívá a jindy se prochází po městě... to se uvidí až na místě. Mě už osobně čekání u hotelů nebaví, sice ta úspěšnost získání podpisů je tak dvoutřetinová, ale zase těch fanoušků tam bývá tolik, že je to pro něj spíš obtěžující.

42.Scandal 18.02. 2016 19:41
Do Ostravy zbyva volnych kolem 550 mist, takze tretina Gongu zatim prazdna....

43.Mr.Scully 22.02. 2016 23:11
No, na to není Brian zvyklý, on hraje všude v takových podobných sálech, ale řekl bych, že zatím měl vždycky všude plno...

44.Scandal 23.02. 2016 16:00
43: Ubere se na stranach trochu svetlo a nic nepozna :-)

45.Mr.Scully 25.02. 2016 10:02
Zlín vyprodán jako první (vidím cca poslední tři místa) - respekt!
Brno volné tři řady vepředu a pak většina stolečků vzadu - stolečky vem čert, ty tři řady se snad ještě zaplní.
Praha zaplněná tak ze 70%, ale naštěstí rovnoměrně (vše uprostřed) a sázím na to, že se většina zbytku doprodá ještě před koncertem.
Ostrava bohužel úplně prázdná po krajích, ale tam jsem to fakt čekal... to je jako hrát v Mostu, lidi prostěv chudším regionu dva a půl tácu za koncert nedají. Kraje vem čert, ale snad se zaplní ty první řady, ta prázdná místa vepředu uprostřed mě děsí.

46.Petr1977 25.02. 2016 13:15
Tyden do koncertu- Ostrava bude propadak; tam uz to mohou zachranit jen rozdane vstupenky nebo zruseny koncert- pokud by se Brianovi pricilo hrat před poloprazdnym salem.
Ja nechapu, proc byla vybrana Ostrava? Ze by vazne lobbismus Svetlika, který chtěl mit v Gongu "kudrnace"? Ja si myslim, ze pokud by na turne Queen+kdokoli hrali ve stejnym mestech jako ted Brian+Kerry, Ostrava by taky nebyla vyprodana...a to rikam jako jeden z tech, kteří listek na koncert mají, balkon, první rada, bratru za 2 190 Kc :)
Koukam na vystoupeni ve Verone- hm, pokud bude v Ostrave na programu Somebody To Love, bude legrace...nevim, jestli se "celebrity" budou chytat...aby nebylo trapne ticho.
BTW: jake je vhodne obleceni na tento typ akce?

Pspvek naposledy editovn 25.02. 2016 13:22

47.Scandal 25.02. 2016 15:39
Poradatele v Ove ponekud zaspali, ted uz je pozde neco resit. Jak bylo po svatcich a bylo videt, ze plno nebude ani nahodou
(pokud tedy nechteji rozdavat listky gratis), meli sehnat jine prostory. Pokud by chtel May neco extra, jako je napr.
prave plynojem Gong, mel by ve stejne oblasti treba technickou pamatku Trojhali, ktera je sice prostorove obri, ovsem variabilni
(uvnitr uplne prazdna), takze by se jen nainstalovaly sedacky, v pulce haly povesila zastena, ktera by zmensila prostor a
mel by dalsi exkluzivni industrialni misto pro svuj koncert. Bohuzel, neni tady takove zazemi, jako ma treba v tom Gongu, ale par koncertu /Nohavica/ uz tu
bylo a vsichni prezili. Spatne prostory by nebyly ani v nekterem z ostravskych divadel.
Taky dost mistnich lidi mohlo uvazovat, proc jit za 2 a pul litru jen na Maye, kdyz budou za chvilku hrat kousek za Ostravou Queen za
polovicni cenu. Protoze, co si budeme namlouvat, jen kvuli Kerry tam nejde asi nikdo...
Obleceni jako na normalni koncert, nejdeme na Labuti jezero.

Pspvek naposledy editovn 25.02. 2016 15:52

48.Happy24 26.02. 2016 08:28
Už se to blíží, já jedu do Prahy, takže nedočkavě očekávám reporty z koncertů předcházejících Praze. Co se Ostravy týče, tak bych si tipnul, že na poslední chvíli rozdaj lítky třeba lidem z pořadatelské agentury. Ale třeba taky ne, pamatuju se, že když hráli v PaKulu Manzarek a Krieger z Doors, tak bylo hooodně prázdných míst. Zavřeli balkon a lístky na balkon na místě vyměňovali za výrazně lepší v přízemí, aby aspoň ten parter vypadal jakž takž zaplněně.

49.Tomino 26.02. 2016 12:02
My pôjdeme na koncert do Bratislavy, ostáva ešte cca 400 lístkov. Prvé dva sektory sú vypredané a zrejme sa vypredá celá hala keďže je to jediný koncert na Slovensku. Nám sa podarilo kúpiť lístky do prvého radu, ale kupovali sme ich ešte začiatkom novembra.

Ale iné som chcel, pre nás, ktorí sme sa s Brianom ešte nestretli je to dobrá príležitosť. Má niekto informácie o tom, ako príde z Prahy? Kde bude bývať alebo niečo podobné? Ak sa niečo dozviete prosím dajte vedieť. ďakujem

50.Red SpecialFM 26.02. 2016 22:44
Nevíte, v jakém hotelu v Praze bude Brian ubytován? Děkuji

51.Scandal 27.02. 2016 00:48
To vypada, ze se chysta celkem velky hon na stareho Lisaka :-) Ten hotel vam tady nikdo verejne neprozradi (ikdyz vlastne jsou i vyjimky:-) , prave kvuli toho davu lovcu autogramu, ktery by pred hotelem zakonite nasledoval. Kazdopadne jako nejvetsi sanci na odchyt bych videl mesto Zlin,je relativne male (oproti te dalsi trojce) a tech luxusnich hotelu tam neni zas tak moc.

Pspvek naposledy editovn 27.02. 2016 02:13

52.Tomino 27.02. 2016 11:08
Veď na tom nie je nič zlé, keď sa s ním chceme stretnúť. Veď aj ty si sa s ním už stretol, je tak? Nechystám sa kempovať pre hotelom, alebo na letisku. Len tak ísť pozrieť, či náhodou práve nevychádza :)
Netreba to verejne roztrubovať, sú tu aj súkromné správy hehe

53.Scandal 27.02. 2016 18:44
52: Ze se s nim chcete setkat, na tom nic spatne neni - jenze Brian az tak po fanouscich zase netouzi (v opacnem pripade by poradal ofic. setkani ci chodil na srazy FCQ), ma toho podle vseho za ty roky uz celkem dost:-) Ja jsem zjistoval odlet a prilet Queen , kdyz byli naposledy v Praze, ale termin jsem presne prozradil jen 2 ci 3 lidem odsud z KL, ktere osobne znam, tak vim, ze to nebude za 5 minut vedet cela stredni a vychodni Evropa. Navic jdu na koncert jen v Ove, tak se o ostatni mesta nezajimam. Ale v Blave mas taky dost sanci, pokud bude pekne pocasi, May urcite vyleze na prochazku, starou cast mesta (hrad) si ujit jiste nenecha. To same muze potkat i Brno a samozrejme Prahu (kde ho uz kdysi nekdo z fandu fotil pri prochazce).

54.Petr1977 27.02. 2016 20:56
A v Ostravě si zajde do Karolíny na hamburger :) Nebo ho Macura přivíta na radnici. Ještě k tomu oblečení, koukal jsem se na vystoupení ve Veroně, a tam bylo hodně lidi v obleku. Proto jsem se ptal, abych pak manželce nedělal ostudu.:)
Zítra mirim do Karvine, na Queen. .to bude lahůdka :)

55.Scandal 27.02. 2016 21:43
54: Ja bych mu pripravil lepsi program - z Ovy to ma kousek do Opavy, kde je rodny dum Joy Adamson (kdyz je tak posedly Born Free). Pak by se mohl podepsat u me doma na me "garden lodge" dvere, ukazal bych mu, jak ve meste probiha uz stovky let integrace drive migrujicich (kocujicich) etnik, nakonec by se opil na Stodolni a dorazil se v zameckem pivovaru ...proste takovy normalni kulturne-socialni program v ramci moravsko-slezskych tradic...uz slysim ty jeho komentare: "Ost-rawa...wow....amazing!!!" Zitra taky mirim na Queen ale do Cinestaru. Jeste k te Verone, to nemuzes srovnavat s Ostravou, tam tak chodi i pro rohliky:-) Neco jineho by to bylo treba na Montserrat Caballe, to by byla jina liga, Brian je rocker a Kerry jeho muzikalove ditko.

Pspvek naposledy editovn 27.02. 2016 22:00

56.Petr1977 28.02. 2016 06:54
55: Diky :) Hlavne za info, ze koncert se promita i v Cinestaru. Cerpal jsem informace od pana Hnátka, rusim Karvinou a mirim do Ostravy.

57.Mr.Scully 01.03. 2016 22:22
Já si nemyslím, že by Brian třeba ve Zlíně bydlel, však tam žádný 5* hotel ani není, ne? To samé Ostrava... kde by tam tak mohl přespat, aby to odpovídalo významu? Těžko půjde pod tisíc euro na noc a za takový peníze ani snad žádný hotel v Ostravě neexistuje. Na druhou stranu v tourbusu asi spát nebude a přejíždět kvůli tomu do Brna nebo Prahy taky ne. Záhada. Ale to musí vědět nebo tipnout Ostraváci, kde tam bude :-)

Navíc upřímně nepamatuju, kdy naposledy Brian z hotelu vyšel. Auto ho doveze dovnitř, on stráví den v hotelu a pak ho auto doveze na koncert. Nejsem si jistý, nechci kecat, ale venku před hotelem jsem ho neviděl už dlouho.

58.Scandal 02.03. 2016 01:03
57: K te Ostrave: 2-3 hotely na slusne urovni tady jsou, ze by mohl byt i Brian celkem spokojeny....jasne ta top kvalita hotelu, na ktere je zvykly z turne Queen, je jen v Praze. Ale absolutne souhlasim s tim, ze z hotelu pesky nevyjde (v Ove asi tezko pujde na prochazku) ale pojede z podzemni garaze.
Prekopirovavam kousek textu z jednoho ostravskeho hotelu, ktery by mu mohl stacit (snad :-) :Pokoje typu "Executive"
Moderní nevtíravá elegance, pohodlí a bezpečnost – přesně to, co očekáváte od prvotřídního ubytování. Těchto 29 nově zrekonstruovaných Executive pokojů plně splňují požadavky na pětihvězdičkové ubytování. Jsou vybaveny TV se satelitními i placenými programy, telefonem s přímou volbou, vysokorychlostním připojením na internet, pracovním stolem, sejfem, minibarem a dveřním karetním systémem. Koupelny mají jak vanu, tak sprchovou zástěnu, fén a make-up zrcadlo, toaleta je samostatná. Hostům také nabízíme další služby jako expres check in/out, 24hodinový room service a expresní služby hotelové prádelny.
Pro speciální příležitosti jako svatby, osobní výroční nebo „jen tak“ máme v naší nabídce výjimečné střešní apartmá „777“. Překvapí vás jedinečný kruhový interiér s velkou kruhovou postelí a samozřejmě oválnou koupelnou s nadstandardní kruhovou vanou.

Pspvek naposledy editovn 02.03. 2016 01:10

59.dmac 02.03. 2016 18:13
Nejdu ani na jeden z koncertů a nechápu, jak zde někdo pořád řeší, kde budou ubytovaní, kde by je mohlo odchytit atd. Dá se předpokládat, že po skončení vystoupení v Ostravě hned v noci odjedou do Zlína, kde mohou celý den spát/odpočívat. I když by to bylo fajn kudrnáče někde potkat, asi bych ho už neobtěžoval, těch ječíčích a obdiv hystericky vyznávajícíh fandů má asi plné zuby, k tomu se mu musí zajídat, jak by ho chtěl hned každá objímat a fotit se s ním. Pořadatele celého turné nechápu - tolik vystoupení v jedmé zemi za tak šílené prachy, bez jakéhokoliv hitu nebo známé desky, vše jen postavené na slavném kytaristovi a bezejmenné muzikálové zpěvačce je fakt odvaha. Nejspíš to bude ale hezké, ten pocit strašlivého zklamání, která jsem cítil po prvním vystoupení Q+PR u nás, ale nevyprchal a už to nechci zažít znovu, v jakékoliv podobě. Volný den po brněnském koncertu stráví údajně na Macoše, což je ode mne kousek, mohl bych se tam zajet podívat.

Pspvek naposledy editovn 02.03. 2016 18:21

60.Scandal 02.03. 2016 19:50
59: Jecici fanousci v CR nehrozi, rekl bych, ze tady jsme celkem kultivovani......nejsme ujecene Japonky:-) Dneska byl mensi adrenalin, kdyz jsem projizdel centrem Ovy a u "Sykoraku" byl zaparkovany obri bus, tmave skla, na boku napis on Tour, tak jsem k nemu dolezl, ale byla to nejaka nemecka metalova kapelka.
Jeste k hotelu - pro Maye mozna skoda, ze si nedal ubytko v Celadne v hotelu Miura, lepsi hotel v okoli nenajde, navic s vyhledem na Beskydy, kousek za Ostravou...

61.Mike1978 02.03. 2016 19:59
"nechápu, jak zde někdo pořád řeší, kde budou ubytovaní, kde by je mohlo odchytit atd"

"volný den po brněnském koncertu stráví údajně na Macoše, což je ode mne kousek, mohl bych se tam zajet podívat"..

:-DD

62.Petr1977 03.03. 2016 08:14
59 dmac: Poradatele turne taky nechapu, nicmene je to jejich boj, prodelaji x vydělají.
Jedu dnes do Ostravy, nemam zadne mrazeni v zadech, neočekávám, ze me to dostane, s manželkou stravime prijemny vecer za velke peníze, kterými jsme prispeli na pekne auto pro poradatele nebo Brian je pouzije na záchranu par lisek v anglických hrabstvích :)
Myslim ale, ze kritika Briana zde není namiste. Není to koncert Queen; není to przneni jmena Queen- Brian jezdi turne se zpevackou- nejsem odbornik, nebudu posuzovat jeji kvality, subjektivne- me se v muzikalu libila- zazpívají par pisni, Brian rekne, ze Ostrava je nadherne město, papalasi mu zatleskají- a Vedral nebo kdosi podobny z mistniho platku nebudou mit zalozeny clanek na srovnani Freddie x Kerry :)
Je to stejne, i když teseni by bylo daleeeeeeeeko vetsi, kdyby s takovym programem prijel Freddie a Montserrat.

63.dmac 03.03. 2016 13:57
61 - ale no tak majkuseventyeight, tys to s tou propastí a krápníky fakt zblajzl? :-D

Pspvek naposledy editovn 03.03. 2016 14:55

64.Mike1978 03.03. 2016 16:02
63: ale kdyby to tak bylo,zajel by ses podívat,že? ;-)..nechápu ostatní,ale jinak jsem první v řade:-)

65.dmac 03.03. 2016 17:21
Kdepak, už ne, tyhle lovy už nejsou pro mě, vnucovat se a prodírat přes ochranku nemá dneska smysl.

66.Scandal 03.03. 2016 18:32
Brian i Malandrone setkani super, uvidim, jaky bude koncert.

67.Scandal 04.03. 2016 00:26
Tak i pres vicemene prazdne bocni strany v Gongu to Ostrava slusne rozjela a ocekavany trapas se nekonal. Asi cekate, jake to bylo, ale sedel jsem v 1. rade primo proti Brianovi, takze to nemuzu opravdu objektivne posoudit, protoze ty predni rady jsou o necem jinem nez ten zbytek. Primy ocni kontakt, forky venovane prave prednim radam, samozrejme musite to rozjet vic nez vzadu nekde x metru od podia. Navic napravo sedel Roberto, nalevo "nereg. fanousek" Radim, takze Armagedon zarucen, jeste ted boli ruce od tleskani, triko mokre a hlas mi odesel nejspis k Mustafovi Ibrahimovi. Zacatek koncertu myslim dobry, hlas Kerry mi nevadil, zadny zazrak to neni, ale netrha to usi a neflusa po lidech z podia jako Adam Lambert, takze bod nahoru. Probehlo par coververzi, ktere mi nektere pripadaly dost monotonni (obzvlast, pokud z nich vetsinu neznate), ale Somebody mrtve publikum skvele nakoplo a pak uz to vcelku jelo. Jasne, nejvetsi ovace byly u skladeb Queen, v prvni rade jsme tam rvali jak o zivot, May zacinal vypadat spokojene, oba (B+K) pouzili i celkem dost ceskych slov..."jak se mate", "ahoj Ostravo", Kerry:"miluji te", a plno dalsich.... Radim si koupil za 9000kc Mini Red Special /s podpisem Briana/ , May tento typ kytarky taky v jedne skladbe pouzil, takze kdyz ji Radim na zacatku skladby drzel v ruce, cehoz si Brian hned vsiml, tak tam byla i urcita interakce, pro Radima skvely zazitek. Roberto ve zlutem saku s Freddieho papirovou maskou na obliceji, Briana taky rozesmal. Uzil jsem si to na 120%, ikdyz v tech neznamych skladbach je to opravdu ultra-hardcore akustik "candlelight" atmosfera....pokud se ovsem do toho opre May s Ellis v duetu, je to paráda. Pred zacatkem koncertu nas bavil Pete Malandrone, ktery z podia posunky pozdravil ostravskou fanynku Mini Red (byla tam s tatikem - ten si pred dvaceti lety vytvoril velmi peknou vlastni hand made kopii Rudeho specialu, kterou obdivoval jak Pete tak Brian, ktere jsme dnes samozrejme potkali - Brian okraslil svym podpisem i moji sestistrunku B. May Special, takze spokojenost ), ktere pri nasem setkani venoval plnou hrst "pokladu" (Malandrone tedy evidentne neni gay:-), slusne vychovana divcina se ale s nami samozrejme podelila, takze jsme si kazdy odnaseli minimalne 2 trsatka (sedostribrne a cerne BM Dunlop) a sestipenci. Kdybych nemusel i obcas pracovat, asi bych sjel jeste na jeden koncert, je to neco uplne jineho nez Queen + nekdo, ale proste Brianova aura ma neco do sebe. Koncert trval nejak 1hod. 50minut, v merchandising se da koupit program za 400, trika , mikiny (1200), klicenky, privesky (tematicke k Save Me) od 150, cd Ellis, DvD May s Ellis za 550, podepsana Mini RS za zminovanych 9000 (k dispozici byly 3, ted nevim, jestli se prodaly vsechny nebo jen 2)...... O zazitcich z lovu podpisu, setkani s Brianem, atd. se zminim az pozdeji (Bri nas pobavil, kdyz si hladil nejakou potulnou zabehlou kocku ( Scully ma snad i video )- je videt, ze ty zvirata fakt zere (teda obrazne, ne jak vietnamsti kuchari:-). Takze az pojedete nekdy pres Ostravu-Vitkovice a bude tam pobihat nejaka tmava pussycat, tak bacha, to muze byt celebrita...snad ji bezdomovci do te doby nesni :-)

Pspvek naposledy editovn 04.03. 2016 01:52

68.Petr1977 04.03. 2016 00:44
Koncert se mi libil...nezasáhlo me to sice tak, abych při WWRY vstal a při pridavku sesel k podiu, ale nebyl to propadak :)
Libilo se mi pozorovat lidi kolem sebe, prave při tech posledních pisnickach, a souhlasim, ze Ostrava si ten koncert uzila.

69.dmac 04.03. 2016 09:55
Dopis od kámošky - včera jsem viděla Briana Května s Kerry Eliss. Bylo to moc dobré, nejraději bych v neděli jela do Brna na další koncert. B + K vystupovali jen s jedním maníkem, který se asi jmenoval Jeff Leech, jestli jsem dobře rozuměla, který jim dělal orchestr, hrál na klávesy. Představili svoje songy - Born free, One voice (u tohoto na obrazovce jel text), I have eaten a butterfly, The way we were (na obrazovce byly fota z dětství), Brian měl své sólo, které začínalo Lost Horizon přes Now I´m here a Brighton Rock a přes nové prvky zase k Lost Horizon. Ona zazpívala také něco za své muzikálové minulosti a od B. Streisand, teď nevím co, ale známé. Dust in the wind (Kansas), Beatles, co napsal G. Harrison. Od Queenů daali ´39, Sandály, Life is unReal, Love of My Life, We Will Rock You, Crazy little thing - ta byla poslední v přídavku. Pozpívala jsem si, zaslzela a bylo po 1 hod. a 45 minutách po všem, šmitec. V suvenýrechmají malý, asi metrový „Red Special Guitar“ za 9000 Kč s vlastnoručním podpisem Kudrnáče. Brian na na něm jednu píseň zahrál. Triko s krátkým rukávem za 700 Kč, mikina za 1200 Kč, čepice okolo 500, tourbook za 400 + různé disky. Při setkání byl Brian velmi milý, ptal se jak daleko je Stodolní a když mu kamarád dával jako suvenýr půlčík vynikající meruňkovice z likérky Drak, zeptal se: "Any good?". Pak se překvapivě ptal, jestli neznáme nějaké horníky a proč se všichni v Ostravě smějou, když řekne - Baník pi@o :-D

Pspvek naposledy editovn 04.03. 2016 11:04

70.Scandal 04.03. 2016 19:23
Brian si dal dnes 35minutovou prochazku po Ostrave.....vcera na nej cekani kolem 5 hodin , dnes jsem prijel k hotelu a Brian se objevil za tri minuty. Na Brianovi je uz poznat, ze podepisovat se stale stejnym xichtum ho uz zacina nudit, jednomu fandovi dokonce uz odmitl i dat podpis. Vcera mel super naladu, dnes je uz patrny vetsi odstup... Jeste k vcerejsimu koncertu: jak uz pise Petr1977, spousta fandu vcera ke konci koncertu vstala a presla primo pod podium, kde to rozjeli...vyborny pocit bylo byt opreny o podium a ne o nejake zabrany jak na jinych koncertech. Brian dal v ramci sveho solovani vcera i pasaz z A.Dvoraka - Z noveho sveta. Zatimco na koncertech Queen se chyby ve hre na kytaru schovaji za celkovy zvuk vsech nastroju, tady byla kazda chybicka dobre slyset, takze par falesnych tonu taky bylo, ale to je na tom prave ta cenena autenticita. Na prochazce byla dnes i Kerry se svym malym Freddiem (tu jsem bohuzel prosvihl), pravdepodobne se prochazel i ten klavesak Jeff, ale nikdo si ho nemuzeme zapamatovat ( strasne nevyrazny typek), takze jsme ho zatim neoslovili.

Pspvek naposledy editovn 04.03. 2016 19:57

71.Scandal 05.03. 2016 01:56
Pokecal jsem dnes vecer jeste v Ove u hotelu s ridicem Brianova busu, kde jsou technici, jestli nekde chlastaji nebo sli za holkama. Ridic Pascal van Bendegem mi rika: "You´re funny :-)" - Bus s techniky je uz ve Zline a on jako ridic Brianova busu ma prisny zakaz alkoholu po dobu turne, takze si byl venku jen koupit hamburger. Bavili jsme se asi deset minut, dvere od busu mel otevrene a bus mel zaple svetla (nechavaji svitit celou noc - za tmy je ten bus na parkovisti v podstate neviditelny, tak at do neho nenarazi nejake prijizdejici auto). Rikam mu, ze ted je i on "star", kdyz vozi Briana, coz mu asi zalichotilo a rekl, ze muzu nahlednout dovnitr - ale jen na druhy schod. Bus ma uvnitr po stranach dlouhe kozene sedacky - typu gauc, pak bylo nekolik rad klasickych sedadel (samozrejme taky kozenych), telka, mini bar, vnitni oblozeni drevem /ci imitaci dreva/, vzadu dvere od druhe mistnosti. Nikde ale samozrejme nebyly zadne veci, jako treba podprda od Kerry nebo neco podobneho:-) Za ty dva dny jsem nezazil sebemensi problem s nejakym clenem ochranky ci clenem tymu, ti cizinci jsou uplne v pohode. Opakem je cesky sef ochranky, ktery s nama chtel u Gongu solidne "v.y.j.e.b.a.t." a lakal nas s nabidkou, ze pokud zde nebudeme stat a odejdeme, tak ze o nic neprijdeme, protoze po koncertu bude mit Brian postaveny stolecek a bude se vsem podepisovat, ze je to 100% jiste. To se nam samozrejme nezdalo realne...stovky zajemcu by po koncerte podepisoval May asi hooodne dlouho. Kdyz videl, ze to na nas nezabralo, tak daval skoleni, ze pokud se nekdo priblizi k umelci, bude na nej kricet, atd. tak po nem on okamzite skoci. Celkem slusny cvok a dozajista magor do filmu Smrtonosna zbran,- past a Rambo.

72.dmac 07.03. 2016 10:10
Díky Mirkovi a jeho bráchovi, který vyhrál 2 vstupenky, jsem včera byl v Brně a beru zpět svoje předchozí ironické poznámky a pochybnosti nad celou akcí. Bylo to super, vše umocněno také tím, že jsem se odpoledne potkal s Kudrnáčem před hotelem, něco málo jsme si řekli, podal mi nadšeně ruku, když jsem mu ukázal dopis, který mi před 25 lety napsal v Londýně v reakci na lahev Becherovky, kterou jsem mu tehdy jako student nechal v office Queen Productions. Bylo v něm mj. uvedené, že doufá, že se někdy uvidíme v Cjeckoslovakia (jo, takhle napsané). Včera nevěřícně koukal na svůj rukopis a chtěl mi na to radostně něco odpovědět, jenže vtom do toho vletělo nějaké pako s tabletem a zařvalo: "Brajéén, plííííz, fotó!". Neva, před halou jsme potkali Volnokaměňáka s jeho družinou a další fandy, většina z nich ale vzhledově, stylem oblečení apod. připomínala úředníky městského nebo pohřebního úřadu, věkově obvykle dost nad 50. Krucinál, znamená to jako, že jsem fakt už starej? :-D Sál docela plný, zbyla tam ale i tak hromada volných míst, takže jsme se hned po začátku přesunuli na výhodnější pozici. První třetina koncertu byla nevýrazná, Kerry Ellis vše sice zazpívá pěkně, ale nic dalšího na ní (podle mě) není, místy to byla i nuda, škoda, že raději nedali On My Way Up nebo cokoliv pomalejšího od Queen ze starších desek. Bylo však milé, jak to ona i Kudrnáč zkoušeli mluvit a komunikovat česky, sál to pokaždé bavilo a pro mě bylo super slyšet na vlastní uši hlas, který jsem měl možnost poprvé "zažít" na Live Killers, kde ještě mladý kytarista uváděl svou skupinu a já nejprve nepoznal, kdo je v tu chvíli u mikrofonu (psal se rok 1982 a já to hltal přes sluchátka z elpíčka, které se točilo na mém tehdy novém NC420). Samozřejmě, nejhezčí chvíle večera nastaly s písničkami Queen, v těch se přidala spousta lidí a jak jsem si všiml, leckomu, mimo mne, se z toho všeho najednou leskly oči. Třeba v Who Wants To Live Forever nebo během kytarového sóla, které Kudrnáč předvedl už na elektrickou kytaru, předtím to bylo vše na španělky. Lidé se začali smát, když uváděl 39 takto: "A nyny pisjen o kosmonáutech...", bylo to celé neskutečně milé, a bylo znát, že všechno doopravdy baví jak účinkující, tak diváky a když na závěr začal známý rytmus WWRY, všichni vstali a dohromady se nahrnuli dopředu k pódiu, kde jsme si konec vystoupení užili nejvíc. Před odchodem ze sálu jsem se stavil u zvukaře, jestli mi schoval vytištěný setlist a mám tak s podškrábnutým letáčkem od obou hvězd i další suvenýr. Tip pro ty, kteří budou čekat na Briana u hotelu v Praze nebo Bratislavě - podepisuje zásadně JEN JEDNU věc, netahejte sebou zbytečně všechny elpíčka apod., možná budete mít ale štěstí a on čas a náladu a získáte toho víc. Jo, nelovte lišky ani jezevce a chraňte lvy, djééékují!!! ;-)

Pspvek naposledy editovn 07.03. 2016 15:18

73.Mike1978 07.03. 2016 11:22
72 : ...:-)

74.Happy24 07.03. 2016 17:35
To je paráda, že jsou všechny recenze tak pozitivní, to se těším ještě víc. Jak si to tak pročítám, tak nosit s sebou obal cédéčka a doufat, že by Brian na konci koncertu něco z pódia podepsal, je asi naivní že? A jak je to s focením během koncertu?

75.dmac 07.03. 2016 17:53
74 - od Briana tě budou v sále stále dělit ostřížím pohledem na obou stranách scény pozuby ozbrojení strážci. Podpis si musíš vystát po koncertě u zadního vcodu, kde budou oba účinkující nastupovat do černého autobusu s rakouskou značkou a nápisem BEAT THE STREET ;-)

Pspvek naposledy editovn 07.03. 2016 17:56

76.Happy24 07.03. 2016 18:25
Díky za tip, vyrazím do Práglu trochu dřív a okouknu, kde má PaKul zadní vchod :-)

77.dmac 07.03. 2016 18:34
No, hlavně omrkni parkoviště sousedního hotelu (přes magistrálu, ta samá zastávka metra, tzn. Vyšehrad), jestli tam stojí ten bus a čekej raději tam před koncertem, ideálně mezi 16.00 - 17.00, kdy pojedou společně do sálu na zvukovku!

Pspvek naposledy editovn 07.03. 2016 18:35

78.Happy24 07.03. 2016 18:46
To abych zítra v práci nahlásil Áčko :-) Díky za super tip

79.Happy24 07.03. 2016 20:24
A ještě jeden dotaz - koncert začíná asi v těch 8 hod, jak je na listku, že? Předkapela, předpokládám, není. Je to tak?

80.Mr.Scully 08.03. 2016 10:22
Jedinou tragédií tohoto turné je ten český šéf security (s knírkem), většího kreténa jsem nikdy nepotkal. Na sebeslušnější otázku ironické odseknutí, občas vyhrožování fyzickým napadením atd...

Co se týče podpisů, největší tragédi jsou právě ti, jak popsal David... "Brian, plííííz, foto, Brian, Brian!!!", ideálně s 10" tabletem, protože čím větší úhlopříčka displeje, tím víc adidas. My jsme největší pohodu zažili ve Zlíně, kde sice byli profi sběratelé podpisů, ale chovali se OK a Brian se zastavil na pokec. A druhá největší pohoda v Brně u hotelu, kde jsme byli tři (se Soňou a Mirkem), Brian vyšel z hotelu naprosto neočekávaně a my jsme ho prakticky neřešili, jen navázali oční kontakt, on se stavil a opět pokec (co má dělat volný den v Brně atd.). Žádné hulákání, ajlavjů a podobné pubertální kraviny, které bohužel často zruinují celé setkání.

Dneska Praha, počtvrté a naposledy... jak jsem se na to netěšil, tak jsem opět o něco změnil názor... stačí přežít prvních pět skladeb a pak už je to nakonec docela jízda. Přiznávám, že kdykoliv slyším naživo Last Horizon a/nebo kytarové sólo, tak jsem v sedmém nebi.

Btw. nejsem si jistý, ale včerejší informace byla, že Brian nejezdí po Praze busem, ale limuzínou. Čímž se to pro lovce autogramů trochu komplikuje.

Pspvek naposledy editovn 08.03. 2016 10:23

81.dmac 08.03. 2016 10:37
79 - od 19.30 mají hrát nějací Meadow T. nebo co.

82.Scandal 08.03. 2016 15:05
81: Ti hrali prece v Ove, v Praze budou The Hectics, poprve s novym zpevakem Frkem Blšarou.
80: Cesky sekuritak - na neozbrojene mirumilovne fanousky skutecne reaguje podobne jako Turek na Kurda, dam krk na to, ze jeho nejvetsi akci bylo zatim prohledavani kocarku neprizpusobivych spoluobcanek v nejakem supermarketu. Dite v kocarku to ale 100% neprezilo:-) Me prekvapil pozitivne Brian, kdyz stravil dve noci a celkem kolem 47 hodin v Ostrave, pocasi bylo sice na houby (prvni prochazka po meste asi 35minut max.), ale v den odjezdu se stavili jeste na Bolt Tower (vyhlidkova nastavba Vysoke pece) a vyfotil si oblast, ve ktere hral. V den koncertu jsme na nej cekali u Gongu, trochu nam zatrnulo, kdyz autobus pristavili uplne ke vchodu (zadnimu), takze to vypadalo, ze nic z podpisu nebude. Kerry po vystoupeni zadny zajem, ale Brian se ihned vypravil k nam - no ne uplne - zacal se pohybovat jinym smerem (k prekvapeni vsech), hned jsme zjistili proc. Zabehlou kocku si nenechal ujit a hned ji zacal hladit (nevi asi, ze zabehnute kocky maji v Ove minimalne jednu zvireci chorobu + AIDS jako bonus), coz se ukazalo jako vyhodne, protoze umastenou rukou pak pridrzel telo me kytary, kterou podepisoval, takze krome podpisu je na ni nadherne viditelny otisk Brianova palce. Problem pro me- ted uz na tu kytaru nemuzu ani sahnout :-) :-( ale stejne na to neumim hrat, tak to zas tak nevadi.

83.Scandal 08.03. 2016 15:31
Jeste pro Scullyho, Another Worlda a pripadne dalsi, kteri videli zatim vsechny koncerty - ktery se vam nejvic libil atmosferou, na kterem byl nejlepsi Brian ,atd? Proste takove srovnani.

Pspvek naposledy editovn 08.03. 2016 15:32

84.Duroslav 08.03. 2016 16:55
Neviete niekto, aky hotel v Bratislave?

85.dmac 08.03. 2016 17:39
84 - Ráno prý plují do Budapešti lodí, jako kdysi Queen z Vídně, tak vartuj někde u přístaviště! Nejlepší by bylo, kdybys ukecal kapitána, aby tě vzal na palubu jako plavčíka, jen za stravu a nocleh v nevytopené kajutě. Takže být na tvém místě, beru si na sebe pruhovaný triko, a i když je Marec, rozhodující je, že nejdůležitější z pasažérů bude Máj, jo ho ho ;-)

Pspvek naposledy editovn 08.03. 2016 18:14

86.Scandal 08.03. 2016 18:31
84- hotel kazdopadne v centru mesta, poznas podle pristaveneho autobusu, pak uz musis jen cekat, kdy vyleze na prochazku nebo kdy se vyda na zvukovku do haly. Sam jsem v Ostrave netusil, ze to bude tak jednoduche...sice prvni den u Gongu 5hodin cekani, ale druhy den u hotelu Imperial tri minuty. Ten Imperial jsem sem daval vlastne v takove mini-napovede, jako jediny ma 5***** pokoje , ikdyz je to 4**** hotel. Jen me prekvapilo, ze tech fandu, kteri na neho nekde cekali, nebyly zadne davy, nekdy 15, nekdy 8, nekdy 4, nekdy 3.....je videt, ze vetsina fanousku je dost pohodlna (coz vzhledem k pocasi i chapu), ale pro ty co jsou aktivni, je to jen dobre.

Pspvek naposledy editovn 08.03. 2016 18:35

87.Mike1978 08.03. 2016 19:16
84: že by Grand Hotel River Park..? ;) ..hotel *** Expo má bližie,ale to radšej spať v tom autobuse :-))

88.Scandal 08.03. 2016 19:24
Neznam tak Blavu, ale ty 5***** hotely v centru jsou vsechny pobliz sebe, takze pokud se May nerozhodne prespat u Gombitove na Petrzalke, tak ho nemuzete nenajit. Jen stale lituju, ze jsem dal jen jeden koncert, dva jsou idealni pocet. Zacatky koncertu nudne/komorni , to se zmeni po zahrani prvni skladby od Queen, ktera vykouzli tu spravnou atmosferu.

Pspvek naposledy editovn 08.03. 2016 19:26

89.Mirek R. 08.03. 2016 21:17
V neděli dopoledne jsem ještě koukal na Brianovy stránky, abych odhadl, zda je již v Brně nebo ještě v Ostravě, ale žádné info jsem nespatřil. Po obědě, zhruba ve 14 hod, jsem vyrazil do města, zkusit obkouknout pár hotelů. Nejprve zastávka u Boby, tam ale bylo mrtvo. Tak jsem šel k Internationalu a pak měl v plánu zajít na Špilberk, co kdyby byl Brian již v Brně od večera a třeba je na vycházce ... Od Davida jsem měl ještě tip na Barceló, ale tam jsem měl v plánu zajít až s ním, měl přijet do Brna v 16 hod. Jenže před internationalem jsem zahlédl Scullyho jak kouká do mobilu. Ještě tam byla Soňa, tu jsem ale neznal, klidně bych myslel, že tam je s Kerry :-) Prostě stejný typ. Scully právě zjistil, že Bri hodil na tweetr fotku z Brna, takže je takových deset minut v Brně. Navrhnul jsem tedy Davidův tip na Barceló, který byl pěšky snad pět minut. A ejhle, černý autobus tam již stál, osazenstvo evidentně již ubytováno v hotelu. Pouze řidič na svém místě ... S dotazem u recepčních jsem neuspěl, prý nesmí nic říkat. Takže jsme si řekli, že budeme prostě čekat. Nevím, trvalo to možná dvacet minut, najednou se Brian objevil ve své teplákové soupravě a míří si to k busu. Stáli jsme docela strategicky poblíž dveří autobusu. Brian se usmál, když zahlédl jemu již známé tváře Scullyho a Soni. Přistoupil k nám a nenuceně začal konverzovat. Kouknul na okolní baráky a řekl něco ve smyslu "pěkné město". Scully mě představil jako "old fan from Budapest" nebo něco takového. Jasně, musel jsem se pochlubit, že jsem ho viděl již před třiceti lety. Ještě jsme mu doporučili podívat se na Špilberk nebo aspoň na katedrálu, která je kousek od hotelu. Brian přitakal, že ji viděl z okna hotelu. Jestli na nějakou pozdější procházku Brnem došlo, to už netuším. Po pár minutové konverzaci jsme vytáhli naše maličkosti k podepsání, mě podepsal vinylový singl Save Me a booklet CD Back to the Light. Došlo i na foceni s každým z nás. Pak jsme se rozloučili a Brian zamířil zpět do hotelu ... asi úplně zapoměl, že si šel původně pro něco do autobusu :-) ... to be continued ...

Pspvek naposledy editovn 08.03. 2016 21:19

90.Mirek R. 08.03. 2016 21:45
Scully se Soňou si to zamířili někam na kafe, já na nádraží počkat na Davida. Asi byl docela překvapen, když jsem mu ukázal fotku s Brianem a podepsané artikly ... No ale i přesto jsme opět vyrazili k Barceló. Tam již stepovala asi pět dalších fandů ... Autobus byl stále na místě, což znamenalo, že Bri je stále v hotelu. Nebudu to natahovat, nejprve se objevila Kerry, rozdala podpisy a zmizela v busu. Pak nám borec z Brianova štábu řekl, že se máme postavit do řady, každý ať si nachystá maximálně jednu věc k podpisu. A tak se taky stalo. Pár fotek a třetí podpis na lístek, vedle toho od Kerry. Pak už šup do autobusu a tradá na zvukovku do Boby. Hodil jsem ještě echo bráchovi, který čekal pro změnu právě u Boby centra. Měl taky štěstí, Bri mu tam podepsal dvě knihy, Bang a Classic Queen. Tam má brácha vylepený lístek z Budapešti ´86, který když Brian uviděl, byl prý nesmírně nadšený. Od nějaké fanynky dostal fialovou šálu, od nějaké Rusky zase albíčko s kresbami Briana, které se mu prý velice líbilo. Ale to už musí napsat jiní, tam jsem nebyl, neboť jsme s Davidem v tu chvíli popíjeli pivko někde v centru Brna. Do Boby jsme dorazili snad kolem půl sedmé. Byl tam i Volnokameňák se svými hotboys. Prý to má do Brna blíž než do Prahy. No a pak už jen čekání na začátek koncertu ...

91.dmac 09.03. 2016 08:48
90 - ano, přesně, David byl úplně paf z toho, že je to najednou tak jednoduché, že vyšel jeho náhodný předpoklad a že ve městě, které doře zná od dob studií, kam stále dojíždí 1/2 hodiny vlakem a kde se blíže seznámil v předchozích 30 letech s pár moc hezkýma holkama, kde viděl někdy v r. 1982 na černé burze pod divadlem poprvé v životě rozložený plakát z LP Jazz, pobývá fyzicky jeho oblíbený kytarista, navíc kousínek od jeho bývalé fakulty v ulici, po které tolik často chodí. Bylo to úplně přízračné, když se nakonec Kudrnáč najednou vynořil z vchodu hotelu, který byl ještě před 20 lety ruinou uprostřed města a navíc mu po chvilce nadšeně podal ruku (z důvodů viz výše uvedených), i když to déle bohužel netrvalo. Je škoda, že taková setkání trvají opravdu jen okamžik, že ty hvězdy cítí pochopitelný odstup a vždycky tak trochu naštve, že to nějaký fanatik pokazí - jako to střelené trdlo, který si chtělo mermomocí pořídit už kdovíkolikátou fotku, na koncert ale stejně nešlo a vylezl z něj jen potrhlý sběratel podpisů, který vzápětí letěl na rychlík do Prahy, aby stihl oběd. A tak podobně, jako se Brianův kytarový technik v sále po koncertě obořil na kluka, který stojící pod pódiem vyškubl dívce vedle setlist, který jí právě on věnoval, vzkazuji i tamtomu stejné: "Fu@k you, hezky jsi mi to zvoral!". Nejvíc byl ale ten David paf z toho, že Mirek stále vede a že jeho náskok, který nejspíš doživotně získal vstupem na Népstadion, nikdy nepřekoná ;-)

Pspvek naposledy editovn 09.03. 2016 10:51

92.LG 09.03. 2016 12:52
www.youtube.com - Guitar Solo
www.youtube.com - Life Is Real

Pspvek naposledy editovn 09.03. 2016 14:25

93.Happy24 09.03. 2016 13:07
Koncert včera svělej. Čekání na Briana (a podpis) před zadním vstupem do PaKulu před ani po koncertě sice kýžený výsledek nepřineslo - přeci jen to není vždy a všude tak jednoduché, jak se tu píše, v ostatních městech jste prostě měli větší kliku a já to všem přeju. Podstatná věc je, že koncert samotnej byl naprosto úžasnej, vidět Briana z první řady se prostě taky nestává každej den a je to zážitek, na kterej budu dlouho vzpomínat. Bylo by to teda jěště o 0,001% lepší, kdyby na závěr v kotli u pódia vedle mě nestál chlapík v pokročilém střední věku, vykřikující"Brááájen, áááj láááv jůůů, áááj láááv jůůů!" To mi přišlo dost úchylný, ale po vyjádření svých citů se naštěstí dál neprojevoval :-)

Pspvek naposledy editovn 09.03. 2016 16:08

94.Mr.Scully 09.03. 2016 15:10
V Praze bylo setkávání maličko složitější, ale šlo to - podepisoval se den před koncertem u Kongresáku, v den koncertu odpoledne u hotelu, večer po koncertu u hotelu, další den při odjezdu u hotelu a taktéž o chvíli později u Kongresáku. Celkem minimálně pět podepisovaček. Akorát nešlo nic získat před koncertem, protože přijeli rovnou do garáží.

Pár chlapíků v transu jsem v první řadě taky viděl :-), ale přeju jim, ať si to užijou naplno :-)))

95.Ptr 09.03. 2016 15:35
91:
Myslím, že jsem ten příběh slyšel v jiné verzi - resp z druhé strany. Možná jde o omyl, možná ne, každopádně
ten člověk je fanoušek, na koncert šel tady v Praze - do Ostravy (myslim, že to bylo tam), jel proto,
že předpokládal, že bude jednodušší Briana odchytit tam.... A s tím focením to pak bylo tak, že Brian mu
fotku přislíbil, ale místo toho aby se s ním po podepsání vyfotil a pak šel dál, tak šel dál rovnou - tzn.
on věděl, že když ho nechá odejít jen tak, tak už se k němu samozřejmě kvůli fotce zpátky nevrátí, takže
proto do toho asi tak "vpadnul" - tzn. rozhodně nešlo o kdovíkolikátou fotku - šlo o první.... ;) Pokud se
bavíme o tom stejném člověku.

Edit: myslim že jde o Brno a ne o Ostravu. :)

Pspvek naposledy editovn 09.03. 2016 15:56

96.Happy24 09.03. 2016 16:08
94: teď, s křížkem po funuse, se určitě už můžu zeptat - kde to teda v Praze Brain bydlel? :-)

97.Duroslav 09.03. 2016 17:02
Stale ludia nikto neviete hotel v Bratislave?

98.Scandal 09.03. 2016 19:38
Hotel v Praze nevim, ale pry v nem chlastal na baru s Brianem Peter Paul (Pacut), ktery se tim pak mel vsude vychloubat.

99.Mike1978 09.03. 2016 23:23
Blava-výborný koncert ! Kerry veľmi dobre spievala,Brian hral ako za mlada. Prekvapilo ma, ako dobre May vyzera.
Pol koncertu odohral s rozopnutou košelou tak,že mu bol vidieť pupok,ked to zistil,dobre sa na tom bavil:-)
Myslim,ze slovaci si koncert užili, standing ovation ešte pred začiatkom,podobne ako v Prahe,určite potešilo.
Pre mňa vrcholy večera : Something, Who Wants To Live Forever (Kerry!!) a "pieseň o kozmonautoch":-).
Popdpisy po koncerte nehrozili,na Briana sa vyhrnulo asi 30 ľudí u zadneho vchodu,len sa poďakoval a zmizol v aute.

100.Mr.Scully 09.03. 2016 23:47
Teprve teď jsem se dostal pořádně doma k tomu, abych mrknul pořádně na příspěvky.

Scandal - za mě to pořadí bylo 1. Praha, 2. Brno, 3. Ostrava, 4. Zlín. Nejlepší atmosféra asi Praha a Ostrava, ale Ostrava to zvorala poloprázdným sálem. Zlín naopak vyprodáno, ale hodně místních celebrit a atmosféra nula. Praha na pytel kongresák, ale publikum nejlepší.

Hotel se pozná podle autobusu v malých městech; ve velkoměstech na to kašlou, nechají bus u haly a Briana vozí dodávka. Praha nebyla výjimkou, ale spíš potvrzením toho pravidla.

Mirkovi jsem vděčný, že mě vytáhl od Internationalu k Barcelu - i když my jsme v tu chvíli už věděli, že jsme špatně a musíme jinam :) Ta fotka na Twitteru byla jasná. Ale pokecali jsme a hlavně jsme tam pak na Briana byli tři (akorát moje fotka s BM neklapla díky mojí blbosti - ale čtyři za turné mi stačí :).

Co se týče toho "trdla", tak vím, o koho jde, ale pokud vím, tak je to fanoušek Queen, ne sběratel. Byl i v Praze.

U toho pódia to byl nějaký debil... o setlisty je boj, ale pokud to Pete podává konkrétnímu člověku, tak je nutné to respektovat a to ten chlapec neudělal, proto dostal od Peta pěknou slovní lekci "you do it again and I'll smash your fuckin' face" :-)))

PP v Praze s Brianem nechlastal - hotel sice věděl správně, ale dle svědků vešel dovnitř a za chvíli ho vynesli v zubech, takže společný drink s BM moc nehrozil.

Mike1978 - pupek je mu vidět pokaždý, asi to moc neřeší :) Jinak ve Zlíně se podepsal po koncertu tak 60 lidem, asi v Bratislavě už neměl moc náladu. Podal aspoň ruce? V Brně se podepisoval před zvukovkou, ale po koncertu jen obešel lidi a podal všem ruce, omlouval se, že podpisy nebudou. Vlastně poprvé na tomhle turné, jinak neodmítnul nikdy.

Pspvek naposledy editovn 09.03. 2016 23:48
strnky 1 [2]

Navigace: Queen - Krlovsk legenda: Frum - Novinky: Brian May + Kerry Ellis - turné po ČR