Navigace: Queen - Krlovsk legenda: Frum - Novinky: Crossroads Guitar Festival

Forum

strnky 1
LG: Crossroads Guitar Festival02.03. 2004 08:21
V Texaském Dallasu v parku Fair se mezi 4. a 6. červnem uskuteční festival s názvem Crossroads Guitar Festival. Akci pořádá Eric Clapton, který také oznámil jména dalších účinkujících. Namátkou stačí uvést jména jako Brian May, B.B.King, Joe Walsh, Steve Vai, aby bylo jasné, že půjde o zajímavou akci.
Festival se pořádá na podporu krizového centra Crossroads, ve kterém se Clapton sám angažuje na pomoc bližním závislým na alkoholu a drogách.

(Příspěvek byl vložen ze sekce Novinky, odkud můžete přidat komentář i bez registrace ve fóru.)

1.Willl 02.03. 2004 11:01
Doufejme, že z toho bude nějaký záznam, ke kterému se dostaneme. Mám nahrané Kytarové legendy z EXPO 92 ve Španělsku a jestli to bude v podobném duchu, tak už se těším.

2.Michal 02.03. 2004 15:48
To EXPO jsem mel taky, jenze jsem to blbec nekam zalozil :o/// Ale bylo to fakt bezva...

3.Willl 03.03. 2004 10:10
Na EXPO 92 koncertě se mi líbí celková uvolněnost muzikantů a fascinuje mne např., jak tam v jednu chvíli hraje třeba 6 kytaristů (4 plus 2 bass) a dvoje bicí a navzájem se doplňují, gesty si určují kdo půjde dopředu na sólo apod. Úplně z toho je citít radost z hraní, žádná křeč. Kdo mne tady zklamal (asi také proto, že jsem ho nikdy moc neprožívala) byl Garry Cherone (nevím přesně jak se to píše) zpěvák z Extreme.Škoda, že ten záznam mám už v docela horší podobě.

4.LG 03.03. 2004 10:19
Presne tak. CT bohuzel ani jednou tento zaznam neopakovala, ackoli tenkrat z Expa koncert vysilala.

5.Mr.Scully 03.03. 2004 11:55
Expo 92 myslim davala Prima nekdy v druhe polovine 90. let, tak 1997 mozna?

6.Mr. Bad Guy 04.03. 2004 18:44
Přes přítelkyni jsem se na xchatu dostal k chlapíkovi, kterej má přístup k archivu ČT a psal, že je tam kotel věcí od Queen, co ČT ještě nikdy neodvysílala. Co kdyby elitní padesátka téhle stránky začala bombardovat programové oddělení ČT dopisy?

7.roberto2 05.03. 2004 00:09
A co tam muzou mit tak zajimaveho?My fanouscci co shanime Queeny roky a roky bychom mohli ceske televizi jeste pujcit material na odvisilani.Urcite tam nemaji ani LIVE AID.
A EXPO 92 se vysilalo na PRIME tehdy se jeste jmenovala PREMIERA.

8.Mr. Bad Guy 05.03. 2004 08:40
Prej je tam hafo věcí, který se tu ještě nevysílaly. Já osobně bych byl rád, kdyby nám pustili nějakej "novej" koncert, nebo aspoň zase Rio 1985

9.Mr.Scully 05.03. 2004 09:56
Ceska Televize urcite nema nic moc k dispozici, to jsou kecy. Veci od Queen na oficialnim videu jsou nesmirne omezene a snad jedine, co CT nedavala (a mozna ma) je Hammersmith Odeon. Jinak uz davali vsechno - FM Tribute, Phenomenon, Untold Story, Milton Keynes, Rio, Budapest, Wembley. Nic jineho prakticky ani mit nemuzou :-) Pokud vylozene neprevzali nejakej dokument od britske televize (When Freddie Met Kenny Everett apod.).

10.LG 05.03. 2004 10:54
Ja osobne teda o Rio 85 moc nestojim, Freddie tam byl hlasove docela z formy.
Jinak oficialne vydanych veci fakt moc neni a jak rikal Scully, TV nema uz co nabidnout.
strnky 1

Koment k novince

(IP: 3.82.51.133)

Navigace: Queen - Krlovsk legenda: Frum - Novinky: Crossroads Guitar Festival