Navigace: Queen - Krlovsk legenda: Frum - Novinky: WWRY pro Pepsi

Forum

strnky 1
LG: WWRY pro Pepsi26.01. 2004 16:11
WWRY pro PepsiDalší verze We Will Rock You je na světě.
Pink, Britney Spears a Beyonce se sešly s Brianem a Rogerem a natočily WWRY pro reklamní kampaň společnosti Pepsi.

"Bylo to napínavé - Britney Spears, Beyonce a Pink, všechny zpívající píseň od Queen, já jsem zahrál na kytaru a Roger Taylor měl na starost bicí. Větší sranda už to být ani nemohla." prohlásil Brian.

(Příspěvek byl vložen ze sekce Novinky, odkud můžete přidat komentář i bez registrace ve fóru.)

1.LG 26.01. 2004 16:14
Briane, Briane, to fakt musela být asi legrace ... :-/
Mám pocit, že se nám to teď všechno přeWeWillRockYouje ...

2.Mr.Scully 26.01. 2004 16:20
Bohužel, je to tak. Původně super skladba je teď slyšet a vidět na každém kroku.

3.MaDi 26.01. 2004 16:32
Prosím Vás, kdo je kdo (která je která) na tom obrázku?

4.Willl 26.01. 2004 16:42
Bylo by asi vhodnější, kdyby názor napsali pánové, ale budiž. Zcela určitě zleva do prava:
BEYONCE, Britney, PINK.

5.Jim 26.01. 2004 16:50
Tohle je uz takova saskarna :-(

6.Titan_66 26.01. 2004 17:56
Brianovi a Rogerovi asi hráblo, kdyz delaj takovyhle hovadiny. Asi zacinam verit ze to udelal John bylo to nejlepsi...

7.Simandl 26.01. 2004 18:58
Přesně tak,to je nenapadlo,že spolupracují na písni s popovýma hvězdama,který to dělaj pro peníze

8.MaDi 26.01. 2004 23:32
Upřímně řečeno, jestli to není právě o tom, upadající rockové hvězdy použijí známosti současných pop - rockových hvězd/hvězdiček. Ostatně, peníze jsou potřebné vždy, ne Briane, Rogere?! Pro co si myslíte, že to dělali oni? Vždyť je to akce pro Pepsi Colu a tam jistá "komerce" musela vyplout na povrch. Ne? :-)))

9.LG 27.01. 2004 07:54
MaDi 8. JE, a verim tomu, ze diky probihajivsimu muzikalu WWRY jsou Brian s Rogerem schopni vseho. Kazda sebemensi propagace se prece hodi at uz v jakekoli forme.

10.Mr.Scully 27.01. 2004 09:04
Mne to nevadi u Rogera. Roger ma takovy ten pristup typu "supr, budu tri dny tocit s dvacetiletyma kockama a dostanu za to meloun dolaru", ja s nim plne souhlasim. Jenze Brian premysli jinak: "WWRY je moje oblibena skladba a uz dva dny jsem ji neslysel. Kdyz ji nacpu do reklamy, tak budu zase chvili popularni a navic budu moci dalsich pul roku propagovat muzikal".

11.Michal 27.01. 2004 11:55
A co na tom?- neni to zdaleka poprve co se hudba Queen objevila v reklame- at uz to bylo Innuendo, Friends Will Be Friends, atd... a ted WWRY... A to nemluvim o tech nekonecnych upoutavkach filmu na Nove s pisni Under Pressure... Na CT1 WATCH- i kdyz tam to byva u MS nebo u OH- coz je spise dobre... :o) Myslim, ze i je samotne to pohladi na srdci, kdyz nekdo chce jejich hudbu... :op Ale 100% jsou v tom i ty prachy...

12.Peta 27.01. 2004 14:10
Naprosto souhlasím s Titanem. John fakt asi věděl jak se to bude všechno vyvíjet. We will je už opravdu trochu moc.

13.Mr.Scully 27.01. 2004 14:37
John samozrejme nevedel, jak se to bude vyvijet, jen doufal, ze si uzije klidne stari, takze ho sem prosim netahejte.

Michal - hudba Queen v reklame je v pohode, tady spis jde o konkretni pripady. Za posledni zhruba rok a pul je WWRY uplne vsude, Brian ji hraje v radiu, zpiva ji na kazdem koncertu atd. Budu jezdit na jejich koncerty, ale jestli se to scvrkne na obvykle WWRY/WATC, tak se jim na to brzo vykaslu. No a jestli to zacnou nahravat s lidma jako je Britney a jeste rikat, jak je to skvele, tak to je pod jejich dustojnost.

14.LG 27.01. 2004 14:53
Kdyby aspon nerikal porad, jak je stastny, ze mohl s nekym takovym jako Britney & spol. natacet a jak to bylo uzasny. Fakt ztraci svou hrdost. Vsichni ostatni by z toho meli byt na prasky, ze muzou byt ve studiu s nim. A Roger jde za Brianem jak jeho vlastni stin.

15.Peta 27.01. 2004 15:10
to Mr. Scully A proč by si ho jako neměl užívat. Celkem jeho věc, ne?

16.Mr. Bad Guy 27.01. 2004 15:46
Friends byli v reklamě? Já si pamatuju spíš A kind of magic (mon chérie). A k upoutávkám: Ještě headlong a another-one bites the dust.

17.Mr.Scully 27.01. 2004 16:53
Friends byli (a castecne stale jsou) v reklame na predrazeny neschopny Autocont.

Peta - ale jo, at si ho uziva, ale at se to porad nevydava za nejake "distancovani" od Queen, to je blabol. Dobre vite, ze John ma stale procenta z aktivit tykajicich se Queen. A ze skupiny by odesel, i kdyby ted Roger s Brianem hrali treba blues a dostali za to sest Grammy.

18.Michal 27.01. 2004 19:21
Scully + LG - souhlasim- mate pravdu... Je fakt, z etoho WWRY je posledni dobou hodne- at uz to zpiva Brian ci nejake deti :o/

19.Willl 28.01. 2004 07:52
To LG 14: naprostý souhlas. Taková Anastacia, Britney jim nesahají ani po kotníky. Jestli takhle budou pokračovat, tak brzo ztratí kredit. Zacházejí s tím, jako by prodávali ponožky na krámu. Vždyť jejich písně jsou klenoty!!!! a s těmi je potřeba opatrně. Možná je to ale Brianova dobrosrdečná povaha. Potřeboval by vedle sebe Freda, který to asi po této strance vyrovnával.
Už jsme to tady jednou řešili. Buď ať se tedy věnují muzikálu, a nebo, pokud chtějí hrát své písně normálně na koncertech, tak můj názor je-vybrat hezky rychle telentovaného bezejmenného zpěváka (na konkurzu by se jistě našel, talentů je hodně) a vyrazit. Včera jsem si pouštěla znovu koncert v JAR ale já tu Anastacii opravdu nemůžu rozchodit. Chudák Fred, ten tam nahoře asi trpí.

20.MaDi 28.01. 2004 11:36
Willl 19. Pochybuji, že je to vše "dobrosrdečnou povahou" Briana, ale že jde zcela jednoznačně o obchod, o peníze a o snahu své dílo prodat i po 1000+jedné. A že by právě tuto stránku někdy Freddie vyrovnával ... Vždyť on přeci potřeboval peníze ze všech nejvíce. Podporoval přece všechny ty bezdomovce a úplně cizí lidi, jak jste v jiném tématu psali ... :-)

21.Willl 28.01. 2004 12:22
MaDi 20: Už mne zase chytáte za slovo. Myslela jsem tím Brianova snaha vyjít všem vstříc, rozdávat autogramy, zkrátka byl za slušňáka na rozdíl od Freddieho, který měl spíš ten příslup:"ať si počkají, já si potřebuji odpočinout". U Briana je teď tak jak píše LG 14. Aspoň mi to tak připadá - měl by v tomto směru raději sám něco vymyslet a ne se nechat plácat po ramenou, jak je dobrej a nechat se tahat do takových estrád. Pochopila bych ještě jejich účast na charitativním koncertě v JAR než Pepsi Colu s Pop hvězdičkami, po kterých nezbude za pár let nic.

22.LG 28.01. 2004 12:40
Prave jsem shledl 3minutvou stopaz teto reklamy. Pokud se dostane i do nasich TV, tak to pravdepodobne zkrouhnou na 30 sekund.
WWRY tam nezni spatne, hodi se i do prostredi, ve kterem je dej klipu zasazen - gladiatorska arena. WWRY se na tato obdobi proste hodi, vzpomente na Pribeh rytire - stredovek.
Nicmene ty tri zpevacky a-la gladiatorske bojovnice vidi, jak si (Caesar? nebo nekdo jako v jeho roli) pripiji tou kolalokou a po pravici ma plnou bednu ledu a dalsich lahvi, coz je strasne nastve. To se jim nelibi a zacnou vsemozne tlouct bum-bum-bam ... atd atd atd... nakonec cela arena bouri a dupe a dupe az se bednicka posune na kraj ochozu a spadne dolu. Prehledl jsem jak, ale ten Caesar je katapultovan do areny a za nim se objevi lev... A to je vse pratele.

23.Michal 28.01. 2004 12:59
2MaDi20: NO COMMENT!

24.Mr.Scully 28.01. 2004 13:42
Reklama je kdyztak ke stahnuti na me strance (www.QueenConcerts.com Jinak mi ten dej neprijde az zas tak extra inteligentni a souhlasim s prispevky vyse - nez se nechat placat po ramenou, mel by radsi trosku zabrat a delat neco rozumneho.

25.Julie 28.01. 2004 14:12
Tak to mě tedy doopravdy zděsilo, když jsem si to přečetla. To snad není pravda! A ještě u toho měli SRANDU? Kam to Brian s Rogem proboha klesli, do bahna komerčního popu mezi ty nejkomerčnější lidi na světě?! Aaach bože. Kde ta reklama půjde? V Británii? Americe? Možná. Jen ne k nám, nebo se zblázním..

26.Yash 28.01. 2004 16:08
Queen se nikdy netajili, že peníze jsou jeden z hlavních důvodů jejich práce...proč by nenatočili reklamu...alespoň se zase trochu víc přiblíží mladší generaci. Jako chlap se jím nedivým, taky bych s holkama nahrával
to Julie: LOL uklidni se přece...je to jen reklama...

27.MaDi 28.01. 2004 22:18
Mimochodem, všimli jste si 1:39 od začátku detailu obou Římanů - Rogera a Briana. Roger vypadá fakt jako stařec.

28.Mr.Scully 29.01. 2004 08:12
Hodne delaji ty vlasy. Kdyz si je necha o malinko delsi a trochu obarvi zpatky na blond, tak omladne o deset let. Kdyz je ma sedive a nakratko, tak vypada starsi. Ale i tak ma vzhledem ke svemu veku velmi dobrou kondici.

29.pittrek 05.02. 2004 13:08
Mimochodom,kolko existuje oficialnych verzii WWRY ?
Viem o nasledovnych :
-Albumova
-fast z LK
-s Five
-s tym Australcanom
-tato

Su aj nejake ine ?

30.Willl 05.02. 2004 13:27
Další je myslím ta zpívaná dětmi a ještě vím o verzi, kterou nahrál Brian se španělkou Eva-Maria.... dál jméno neznám. Všechno ale tuším se objevilo tak loni (2003).

31.Mr.Scully 05.02. 2004 16:54
Will - myslel jsem, ze s Evou-Marii nahral No-One But You?

pittrek - verzi WWRY je vic, treba BBC verze, Rick Rubin's remixes atd.

32.roberto (194.108.48.132) 06.02. 2004 00:17
ja mam WWRY spivane pres jednu (pry nejlepsi) Finskou kapelu.Jmenujou se IREK RAIZEK nebo tak nejak.Je to docela narez.A jeste mam v archivu WWRY-christmas mix,taky vyborna verze.Jinac co se tyce PEPSI verze tak me osobne se to nezamlouva,misto toho aby se venovali solovym projektum,tak nahravaji s nekym kdo ani neumi zpivat,jeste nastesti ze nevzali Anastacii,nebo jak se to pise.je to des,ale budme vsichni radi ze vyvijeji nejake aktivity,ze se nestratili z dohledu jako JOHN DEACON.....

33.Willl 06.02. 2004 07:39
TO Mr. Scully 31: Díky - máš pravdu, Eva-Maria... No-One But You. (Omluva všem za způsobený zmatek.)

34.Pavel Sikora 15.02. 2004 18:57
WWRY se ted skutecne premnozila a myslim ze jestli zbytky Queenu chteji "vzpominat na stare casy" mohli by si vybrat jine (ale stejne dobre, ne-li lepsi; a ze jich maji v repertoaru par).

35.vv 29.02. 2004 17:27
Da sa este WWRY este stiahnut z www.QueenConcerts.com ? Nejak to tam neviem najst.

36.Mr.Scully 01.03. 2004 11:53

37.vv 02.03. 2004 13:01
Dakujem, uz to mam doma. Je to "uzasne".
P.S. Pozeram, ze tu ta diskusia zije oproti Pandore.
Vlado

38.Lada 02.03. 2004 15:10
Vi prosim vas nekdo, co ted prave dela John?

39.Michal 02.03. 2004 15:50
Abych rekl pravdu, tak kdyby tam misto tech 3 byli nejake jine mene zname kocky, tak bych to bral mozna vic, ale chapu, ze jde o reklamu... :o)

40.queenmaniak 12.03. 2004 16:29
ja sim myslim ze je dobre ked sa queen realizuju mam ich rad

41.snbelan@seznam. 26.07. 2004 21:57
Nevíte kde bych to mohl stahnout?

42.LG 25.08. 2004 19:52
Pry mel jit vytezek z toho projektu na charitu, ale KFC snad dava ke kurecim stehynkum CD s hudbou z reklam, kde se nachazi i plna verze teto skladby.
strnky 1

Koment k novince

(IP: 3.82.51.133)

Navigace: Queen - Krlovsk legenda: Frum - Novinky: WWRY pro Pepsi