Navigace: Queen - Krßlovskß legenda: Fˇrum - Novinky: Muzeum v Mountain Studios

Forum

strßnky 1
LG: Muzeum v Mountain Studios23.09. 2003 11:13
Muzeum v Mountain Studios┼áv├Żcarsk├í nahr├ívac├ş studia Mountain Studios jsou m├şstem, kde vznikala deska Live Killers, hit Under Pressure, ale i posledn├ş alba skupiny Queen, kter├í sou─Źasn─Ť tyto nahr├ívac├ş prostory pobl├ş┼ż ┼Żenevsk├ęho jezera vlastnila v letech 1979-1991.
Studa se stala m├şstem, kam se jezd├ş d├şvat mnoho fanou┼ík┼».
David Richards (studiov├Ż technik a producent) je spolumajitelem studi├ş. Proto┼że jsou v prostorech kas├şna Barriere, majitel├ę na n─Ťj tla─Ź├ş, aby ve┼íker├ę prostory studia p┼Öenechal jim.
V sou─Źasn├ę dob─Ť je v┼íak na sv─Ťt─Ť pl├ín na z├íchranu studi├ş. Vznikne zde muzeum Queen. "Jsem spokojen s t├şm, ┼że spole─Źnost nakonec zvolila tuto variantu jako sch┼»dnou. Muzeum povedou organiz├íto┼Öi Mercury Tour. J├í budu konzultantem", vysv─Ťtlil David Richards.
─îlenov├ę skupiny jsou p┼Öipraveni poskytnout kost├Żmy, nahr├ívky, zlat├ę desky a psan├ę texty.

(P┼Ö├şsp─Ťvek byl vlo┼żen ze sekce Novinky, odkud m┼»┼żete p┼Öidat koment├í┼Ö i bez registrace ve f├│ru.)

1.Michal 23.09. 2003 14:48
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach- prejel mi mraz po zadech- jednak jsem si oddech, ze studio zachrani a potom, ze v nem vznikne muzeum- parada ;o)

2.Jim 25.09. 2003 19:53
uz aby to bylo :-)
strßnky 1

Komentß° k novince

(IP: 34.207.152.62)

Navigace: Queen - Krßlovskß legenda: Fˇrum - Novinky: Muzeum v Mountain Studios