Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Galerie: JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!
Královská legenda změnila doménu! Nyní je platná adresa www.QueenMusichall.cz !

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
Scandal: JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!27.06. 2017 19:05
Po půl roce plánování jsme se já a Another World rozhodli podniknout v květnu výlet do Londýna s hlavním cílem - setkat se osobně s Johnem Deaconem. Termín jsme si nakonec určili podle autogramiády knihy "Queen in 3D" v knihkupectví Waterstones - které se účastnil Brian May - abychom nevážili dalekou 4 denní cestu případně úplně zbytečně, ale vrátili se "aspoň" s novou knížkou podepsanou vlasatým kytaristou.

Po příletu do Londýna jsme několik hodin strávili čekáním na letišti, protože ubytování jsme měli zaplaceno až od dalšího dne. A i když se našlo dost míst k sezení, spát se nedalo - neustálý průvan v letištní hale , houkání různých alarmů nebo očuchávání policejním psem klidu na spánek zrovna nepřidalo. Cesta z letiště vlakem a pak metrem do místa ubytování trvala asi hodinu a půl a AW začínal být nervózní, že Johna určitě prošvihneme....chtěl být u jeho domu co nejdříve , a tak ho napadlo vzít taxi, což se brzy ukázalo jako nejdůležitější krok v naší 4-denní výpravě za Johnem.

Setkání s Johnem totiž proběhlo absolutně nečekaně přímo první den, nějakých 10 minut po našem příjezdu k jeho domu ! AW šel obhlížet terén, já si vybaloval v klidu svačinku a začal přemýšlet, kolik času čekání na Johna denně věnujeme. V tom se otočím směrem na ulici a tam si to vykračuje v kostkované košili JOHN ! Protože jsme v tu dobu nespali už nějakých 30 hodin, mrknul jsem raději ještě jednou, jestli to není halucinace, fata-morgána nebo jeho dvojník....adrenalin vystřelil a já začal v duchu panikařit, že jsme v háji.....AW , který měl u sebe fixy na podepisování, se totiž v klidu procházel někde 120 metrů daleko, zatímco jeho LP desky, určené k podepsání, byly pečlivě zabaleny v odolné krabici uvnitř velké tašky...moje věci /postery, vinyl singl, booklety cd.../ taky stále odpočívaly v plátěné tašce s logem Queen. Naráz se u Johna objevil mladík s hromadou vytištěných fotek k podepsání, což nás možná zachránilo - neváhal jsem a utíkal pro AW, který si samozřejmě myslel, že si z něho dělám legraci. Potkat legendárního basáka z Queen , ihned po příletu do Londýna, se zdálo jako totální sci-fi. Konečně jsme oba , udýchaní , přiběhli k podepisujícímu se Johnovi - já jsem zapnul natáčení na mobilu, zatímco Peťa začal z tašky dolovat své LP-desky, hledat fixy a foťák. John měl při pohledu na chodník evidentně hrůzu v očích, protože podle počtu Peťových a mých "zavazadel" / Peťův ruksak, obří taška na LP , moje taška / si musel myslet, že ho čeká tak hodinová autogramiáda , případně že se k němu s tím vším asi rovnou stěhujeme. Mladý sběratel/ kšeftař (radši se ani neptejte , kolik mu toho John podepsal - ve srovnání s ním jsme byli absolutní troškaři) zabral Johnovi asi 2 a půl minuty - tím nás sice zachránil , ale i tak při tom počtu autogramů, které skončí jistě na Ebay, jsem měl 100 chutí nakopat mu zadek. Konečně se tedy John začal věnovat i nám - podali jsme mu ruku, představili se jménem /Radek, Petr/ a řekli, že jsme fanoušci Queen z ČR a poprosili ho o minutku na podpisy - John souhlasil "o.k.". Ruka s mobilem se mi úplně třásla, na Briana jsem už zvyklý, ale tohle bylo prostě jiné kafe :-) (nic proti stříbrovlasáčovi:-). Po pár našich nezbytných pochvalných frázích se dal John do práce - podepsal 5 desek od AW (Queen I, MIH, Innuendo, Hot Space a vinyl singl Hammer to Fall) - jak AW ty LP narval do příručního zavazadla na palubu letadla, to pořád nechápu :-) , já dostal 9 podpisů (gramec doma nemám, takže se podepisovalo, co mi doma přišlo pod ruku: cd booklety Queen I a Queen Forever, poster z deluxe box verze ANATOdeon, reprint textu IWTBF z knihy 40 let skupiny Queen , vinyl singl Scandal :-) , fotka z Queen kalendáře, časopis o Queen, poster Play the Game , cd singl A Winter´s Tale - všechny podpisy máme výhradně do naší sbírky, nejsou na prodej! / Během podepisování jsme Johna samozřejmě trochu vyzpovídali , na otázku o návštěvě Prahy odpověděl, že možná kdysi byl, ale už si to nepamatuje :-)...., zeptali jsme se taky, zda někde v pozadí či ve sborech na albech queen není ukrytý aspoň kousíček s jeho hlasem (což popřel - "absolutně nic, neumím zpívat").
AW vytáhl po chvilce svůj foťák, focení si John ale nepřál ( točení mobilem mu ale evidentně nevadí, viz jiná videa z poslední doby, já jsem taky netočil nějak skrytě), což vysvětluje totální absenci fotek s Johnem na internetu. Mobilem jsem natočil 4,08 min video a AW alespoň pořídil 10 sekund krátkého záznamu svým foťákem. Vzpomněl jsem si, že na protější straně chodníku se mi povalují ještě někde dva booklety, tak jsem se zeptal Johna, jestli si pro ně můžu zaskočit, ten souhlasil, jenže jsem si nevědomky zastavil i nahrávání videa /zatracené dotykáče :-) , takže je mé video na konci useklé ). Po "podpisovce" jsme se s Johnem rozloučili, popřáli mu zdraví, štěstí celé jeho rodině, poplácali mu po ramenou /mám dojem, že jsem na něho ještě pořvával John, you´re God :-) , prostě totální extáze :-) Celkové setkání s Johnem mělo asi 5 a půl minuty, z toho asi 3,10 min. čistě jen pro nás. Sotva John zašel domů, tak jsme tam jásali ještě asi 5 minut, na zemi plno podepsaných věcí, dokonce vyšli ven i nějací sousedi :-) Po chvilce kolem nás prošla starší hubená žena a hned jsem si všiml její podoby s Johnovou manželkou Veronicou (že je to opravdu ona, jsme se přesvědčili o dva dny později, ale i tak jsem si ji ten první den "preventivně" vyfotil :-) . John působil při setkání naprosto klidně, duševně i fyzicky zdráv....jeho někdy zvláštně působící chování bych dal na vrub jeho uzavřené introvertní povaze - což jsme o dva dny později probrali přímo se zmíněnou Veronicou.

Po úspěšné akci jsme si ještě nenápadně pofotili a natočili Johnův dům (samozřejmě nebudeme absolutně nikde veřejně šířit) a šli obhlédnout okolí. Napadlo nás Johnovi něco malého koupit jako poděkování za ten dnešek a zkusit mu to další den předat - zdálo se totiž, že John chodí kupovat pravidelně své oblíbené noviny Daily Mail, takže by možnost dalšího setkání byla hračka. (ha ha :- .......) Podepisovat už by nebylo co, možná by nám ale mohl připsat 1x věnování ke svému autogramu.

Druhý den jsme čekali asi 3 hodiny poblíž domu ale zbytečně - pouze jsme zahlédli jeho odjíždějící auto Toyota Aygo. Získali jsme ale množství cenných informací od jednoho "ukecaného" souseda, např. že noviny vůbec nečte pravidelně a že někdy na něj čekají sběratelé u domu i celý týden /nevychází pěšky ale používá auto/. John je prostě v okolí známá celebrita, i když stylem oblékání nebo značkou vozu nijak nevyčnívá.

Zkusili jsme to samé i třetí den, to už bylo poblíž domu celkem živo....2 zaparkovaná auta paparazzi a 3 další čekající hoši s desítkami fotek k podepsání. Jeden překupník nám ihned přišel sdělit, že nechce být focen ani natáčen (no má smůlu, mám obojí včetně SPZ :-) a že John není doma ale v Monaku :-) /museli jsme tlumit záchvat smíchu/ :-) Když se nás ptal, odkud jsme, dal jsem mu podobně pravdivou informaci - že jsme z Polska :-) Po hodině čekání vyjelo Johnovo auto z domu a jeden paparazzi se ihned pustil za ním ! Naštestí si to na konci ulice rozmyslel, ale i tak je na tomhle videu /vše jsem si točil / soubor mých všemožných ostravských nadávek na jeho adresu :-) Kšeftaři to ten den vzdali a odešli, my si dali ještě hodinku čekání na případný návrat. A opravdu - auto bylo brzy zpátky, zajelo až za bránu ke garáži, řídil John osobně. Ihned po vystoupení z vozu ale zmizel v domě, jeho žena Veronica ještě hledala něco v kufru, tak jsme toho využili a zavolali na ni. Přišla k nám a my ji poprosili , zda by nepředala Johnovi menší dárek /malé balení šumivého vína a čokoláda/, na to nám řekla, že děkuje, ale že mají vše a ať to dáme potřebným :-) Zkusili jsme se ještě zeptat, zda by mu nezanesla 2 naše věci k dopsání věnování, ale vyložila si to trochu špatně, že budeme pak chtít další a další podpisy a začla nám vykládat o každodenním obtěžování a nahánění Johna hromadou sběratelů a překupníků / o prodejích podpisů na Ebay prý dobře ví/, říkala , že Johnova uzavřená povaha tím dost trpí, kolikrát už jde vyloženě o stalking, potom že měl John crazy life a teď očekává klid, muzice se už nevěnuje /a prý si už ani občas nezabrnká na baskytaru !/. Uklidnili jsme ji, že podpisy neprodáváme , ale jsme fandové kapely a že John je pro nás hudební bůh :-) (to se jí celkem líbilo, řekla " já to vím" :-) a byla pak i klidnější :-) Nechtěli jsme na ni naléhat, takže jsme řekli, že je vše o.k. i bez toho věnování, že na tom netrváme ...škoda jen, že si nevzala ten dáreček pro Johna, ale chápeme to (jídlo a pití není ten nejlepší nápad , ale shánět druhý den knížku o Praze - na to nebyl v Londýně absolutně čas :-) Rozloučili jsme se, omluvili se za případné obtěžování , Veronika nám ještě řekla: "Enjoy the music and life" a šli jsme. (audio 3,50 min - nebudeme publikovat).

Poslední den našeho pobytu v Londýně jsme se chtěli ještě naposledy před odjezdem jen krátce podívat na Johnův dům. Na místě už byla skupinka 3 polských sběratelů podpisů rockových hvězd, čekající prý už od rána. Měli pro Johna připravenou velkou bonboniéru :-) Jeden z nich měl plnou tašku zajímavých podpisů, říkal nám, že se ten den chystá ještě na Jimmyho Page, a že můžeme jít s ním (na což v den odletu už nebyl čas), taky zmiňoval, že pracoval v nedaleké hospodě, kam John chodíval na pivo.... Hoši ale měli vyčkávání asi už dost, protože po pár minutách vstali a došli k Johnovu domu a 5 minut tam soustavně vyzváněli! Mysleli jsme s AW , že nás klepne. Samozřejmě nikdo neotevřel a "sběratelé" museli odejít s nepořízenou.......chvilku jsme ještě kroutili hlavou a začali si připomínat nedávná Veroničina slova.......
O to víc si teď ceníme toho prvního dne, kdy nám vše /i přes ten počáteční chaos a překvapení/ skvěle vyšlo. Oba jsme se shodli, že setkání s Johnem byl jeden z nejlepších životních zážitků, který emočně smetl všechny dosavadní dovolené, atp :-)

/ Všechny pořízené video/audio záznamy jsou výhradně pro naše účely a absolutní většinu z nich nemíníme veřejně publikovat, všechny autogramy J.D. jsou do naší vlastní sbírky - nejsou na prodej. Uveřejněné sestříhané video ze setkání s Johnem Deaconem plus fotografie z dalších výletů jsou publikovány pouze pro náš FB, Čeští fanoušci Queen FB, FC Tornádo Queen FB a stránky Královská legenda -queenmusichall.cz Kvůli zachování Johnova soukromí zveřejňujeme na internetu pouze pár vteřin z celkového záznamu, nemáme problém ale ukázat českým fanouškům na požádání - třeba na Vzpomínce nebo koncertu Queen v Praze - celé video ze setkání v mobilu, samozřejmě pouze k "jednorázovému" zhlédnutí :-) /

1.Scandal 27.06. 2017 19:07
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Mr. John R. Deacon květen 2017.

2.Scandal 27.06. 2017 19:12
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Týpek, který byl před námi a 20 podpisů, které budou nejspíše putovat na Ebay :-( Ve videu říkám, že za tohle bych ho nejradši nakopal.....možná mi rozuměl :-)

Příspěvek naposledy editován 27.06. 2017 19:12

3.Scandal 27.06. 2017 19:15
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Naštěstí ten den nepršelo....vlastně pršely jen podpisy :-)

Příspěvek naposledy editován 27.06. 2017 19:16

4.Scandal 27.06. 2017 19:24
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!John - noviny , cigárka ....jako vždy :-) Nekupuje si je ale pravidelně, soused /dost ukecaný/ nám vyprávěl o některých jeho rituálech, celá ulice ví, že tam žije rock star :-)

5.Scandal 27.06. 2017 19:28
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Ulice se samozřejmě nejmenuje Deacon Road :-) /menší úprava :-) /

6.Scandal 27.06. 2017 19:37
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!AW vytáhl svůj HD foťák, bohužel pořídil jen 10 sekund videa, John řekl, že si foťák nepřeje :-(, což vysvětluje absenci fotek Johna na netu...kupodivu mobily snáší relativně velmi dobře :-)

7.Scandal 27.06. 2017 19:49
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Hammer to Fall singl - Another World pojal celou akci důkladně, takže si na LP nechal udělat i speciální krabici, i tak nechápu, jak ty LP narval do příručního zavazadla. Já mám pár LP doma taky, ale kupované kdysi v bazarech za 50kč, podle toho taky vypadají, takže jsem je nebral /navíc jsem byl líný je tahat :-) / a přemýšlel, co teda vzít. S takovým počtem podpisů nikdo z nás nepočítal , smělý odhad byl 1 - 3, ale John jak dostane něco do ruky, tak jede jako stroj.....bohužel překupníci na to už přišli a tak má poslední dobou po soukromí. Připomínám, že fandy Queen u něj nepotkáte, jsou to sběratelé všemožných podpisů / v tom lepším případě/, překupníci a v tom nejhorším případě chlápci, čekající v autech, snažící se pořídit zajímavé foto a to pak prodat v nějakém anglickém bulváru.

8.Scandal 27.06. 2017 19:53
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Queen I - asi současná perla Peťovy sbírky, Deacon/May/Taylor - 3 in 1 :-) No musím na podzim na letišti v Praze taky zamakat na doplnění pár podpisů .-)

9.Scandal 27.06. 2017 19:55
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Na posteru z ANATOdeon z deluxe boxu.

10.Scandal 27.06. 2017 19:56
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Cd booklet.

11.Scandal 27.06. 2017 19:57
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!V časopise o Queen.

12.Scandal 27.06. 2017 19:58
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!IWTBF reprint textu z knihy 40 let skupiny QUEEN s orig. podpisem.

13.Scandal 27.06. 2017 19:59
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Když se John podepisuje, je lepší se ho na nic neptat, jinak začně spíše kreslit, než psát :-) tenhle je zvláštní trochu.....

14.Scandal 27.06. 2017 20:00
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Singl AWT.

15.Scandal 27.06. 2017 20:02
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Kalendář.

16.Scandal 27.06. 2017 20:03
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Tohle prostě muselo být podepsané :-)

17.Scandal 27.06. 2017 20:04
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Velký poster Play the Game.

18.Scandal 27.06. 2017 20:06
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Podpisy se samozřejmě neprodávají :-) jen lituju, že jsem si nesehnal vinyl singl IWTBF verze John na obalu - nic lepšího k podepsání asi není.

19.Scandal 27.06. 2017 20:09

20.Scandal 27.06. 2017 20:10
Samozřejmě jsme si nemohli nechat ujít ani návštěvu Garden Lodge. Mary Austin sice již ve Freddieho domě nebydlí, ten již pouze pečlivě udržuje - nyní žije na Logan Mews 5-6 , což je ten bílý baráček nalepený na zdi GL, který kdysi obývala Freddieho "královská družina" v čele s P. Freestonem. Jmenovku ale u dveří nehledejte, žádnou tam nemá, zato solidní alarm a kamery.
V den naší návštěvy se v 1. patře GL ve velkém větralo, okna i dveře od balkónku byly dokořán. Plexisklová stěna, zakrývající již pár měsíců hlavní vchod a část zdi, byla krásně umytá, bez jediného vzkazu či papírku zasunutého do škvíry mezi zdí a průhledným plastem. To ale netrvalo dlouho, protože fix jsme měli s sebou :-) Podle logiky: přes zadělané dveře se už nedá chodit = zvonek u těch dveří nebude fungovat.... jsem párkrát zmáčkl tlačítko.........a funguje :-) Mary se ozvala..."haló, kdo je to?" ,čímž mne dokonale zaskočila :-) Pokud se vše povede, připravujeme na podzim menší akcičku, právě ve spojitosti s Garden Lodge, ale vše je zatím Top Secret :-)

Jako pojistku našeho výletu pro případ, že bychom nepotkali Johna (a přitom nejeli domů úplně s prázdnou) , jsme celou akci naplánovali na termín kolem podpisovky Brianovy nové superknížky "Queen in 3D" v knihkupectví Waterstones na Piccadilly. Přišli jsme hodinu před začátkem autogramiády, venku stálo asi 20 lidí, takže vše vypadalo o.k......jenže .....sotva nás security vpustili dovnitř, v -1. patře již čekalo ve frontě asi 200 fanoušků, takže naráz jsme nebyli mezi prvními ale přesně naopak. No naštěstí knížek bylo dost a Brian je podepisoval od 18 do 20hod. S každým se i vyfotil....u nás nastal ale menší zmatek, protože mě měl vyfotit AW se svým foťákem a k Brianovi se pouštělo jen po jednom a dohadujte se tam s organizátory..... Nakonec mě s Brianem 2x cvakl Denis Pellerin z London Stereoscopic Company na jeho vlastní foťák (o foto jsem emailem už samozřejmě požebral, ale reakce zatím žádná). Na Briana jsem měl i jeden dotaz: jaká je přesná adresa domu, ve kterém spolu se svým otcem postavili Red special (klasická adresa: Feltham, kousek od domu Bulsarových, mi prostě nestačí :-) Tušil jsem, že Brian bude nejspíše chtít krýt současné nájemníky, takže jsem z něj nakonec dostal jen název ulice, číslo popisné neprozradil :-( , čímž mi zas tak moc nepomohl, ta ulice není nejkratší. Čekali jsme / a hrstka dalších fandů / ještě asi 10 minut po autogramiádě venku u zadního vchodu, kde bylo přistaveno auto s řidičem a ochranka, ale Brian hned zmizel v autě, že už je po 2 hodinách podepisování unavený. Takže podpisy venku žádné, vlastně výjimka byla jedna slečna, která mu téměř vlezla do vozu a ihned ho tam opusinkovala :-) (české fanynky, nebojte se toho! .-)

Příspěvek naposledy editován 27.06. 2017 20:12

21.Scandal 27.06. 2017 20:16
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!GL

22.Scandal 27.06. 2017 20:17
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Dveře nedveře v GL.

23.Scandal 27.06. 2017 20:19
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Naše čmáranice na plexi.

24.Scandal 27.06. 2017 20:21
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Waterstones Piccadilly London - lunární modul, kosmonaut uvnitř :-)

25.Scandal 27.06. 2017 20:24
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!.

26.Scandal 27.06. 2017 20:25
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!O tohle tu šlo :-)

27.Scandal 27.06. 2017 20:27
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Text na přání napsal, jaký jste chtěli, ale slovo Queen vynechával ! :-(

28.Scandal 27.06. 2017 20:28
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!! V Nebvá.

29.Scandal 27.06. 2017 20:29
Dalším cílem naší výpravy bylo místo posledního Queen koncertu /v sestavě s Freddiem/ - a to Knebworth. Nákup jízdenek v Londýně neproběhl úplně nejjednodušeji, protože při zjišťování informací nám většina indických nádražáků vůbec nebyla schopna poradit....naše výslovnost "nebwort"i "nebvórdhz" nezabírala, až jeden zaměstnanec zvolal vítězné "Nebvááá" :-) . Od nádraží trvá pěší cesta do Knebworth parku ještě zhruba 20 minut, cestou jsme minuli odbočku a trochu si zašli, ale sympatická britská farmářka nám nejen poradila, ale dokonce nabídla, že nás na cílové místo pustí přes svůj pozemek a rozpovídala se, že v 86 byla puberťačka, která koncert poslouchala ze své zahrady a dodnes si vše dobře pamatuje. Když se objevila impozantní stavba zámečku Knebworth House (kde se mimo jiné natáčela i část Harryho Pottera) a vedle něj kostelík St. Mary, bylo jasné, že jsme u cíle. Luxusní počasí /snad až na silný vítr/, totální klid, zpěv ptáků a neskutečná atmosféra dávala tomuto místu nezapomenutelné kouzlo.....lepší místo na poslední koncert Magic Tour si Queen fakt vybrat nemohli! Samotné podium bylo v 86 umístěno v menším dolíku, takže viditelnost pro návštěvníky byla z celé plochy výborná. Neodolal jsem a vzal si menší vzorek půdy do sáčku (přímo z místa "pod pódiem" :-) ) ...cestou zpět do Londýna jsem ladil případné vysvětlení pro letištní kontrolu, co že to za divnou věc míním převézt do ČR:-)
Poslední den naší výpravy do Londýna jsme měli namířeno na Kensal Green hřbitov - je to místo, kde byl Freddie zpopelněn a kde jeden fanoušek objevil bronzovou destičku /značně zoxidovanou, takže tam musela být zatraceně dlouho..../ s jeho rodným jménem F. Bulsara /destička brzy po zveřejnění videa zmizela/. www.youtube.com Sloupky se jmény /"totemy"/ jsou tam 4 , ten "Fredův" býval u chodníčku vpravo. I když Mary velice brzy dementovala jakoukoliv možnost, že by popel Freddieho uložila právě zde, podmínka hřbitova pro umístění desek se jmény zesnulých je neoblomná - na hřbitově musí být popel nebo tělo. Po pár minutách u nás zastavily dvě Indky a jedna začala ukazovat na totem a vykládat nám, že tady je velká část Fredova popela, malá hrst že je v Garden Lodge a doma u Kashmiry, ale většina je právě zde. Říkala to tak klidně a přesvědčivě, jako by nám vykládala o počasí na příští den. To jsme ale ještě netušili, co za chvíli objevíme .....a i když bylo vedro, mráz nám běhal po zádech. . Totem je hned vedle budovy krematoria, kterou jsme si šli vyfotit, kaple - ve které se konal i Freddieho obřad - byla otevřená, takže jsme se dostali až ke katafalku.

Když jsme se opět vrátili k místu s totemem, něčeho jsem si všiml.....nejdříve jedné věci a pak o kousek dál druhé. Okamžitě mě napadla spojitost s Fredem, protože to co se tam nenápadně nachází a jak je to umístěné /fakt jsme si toho nejdříve vůbec nevšimli/ nám způsobilo mrazení v zádech. I AW se zdálo, že tohle nemůže být jen obyčejná náhoda. Pokud se tam někdy vypravíte, mějte oči otevřené a jestli jste četli aspoň pár knížek o Freddiem, určitě si té spojitosti všimnete. My si to necháme /alespoň zatím/ jen pro sebe, protože až by se to dostalo do většího povědomí, nepochybujeme, že by dané věci byly opět "odklizeny" /podobně jako zmiňovaná bronzová destička/. Každopádně tento objev sedí i do verze Mary Austin, kdy měla jednoho dne /po několika letech/ odvézt Freddieho popel na neznámé místo .....hlavně by to vysvětlovalo i to, proč jí to těch pár let trvalo.
Nedaleko hřbitova byla malá mexická restaurace, kde jsme si dali pork scratching s rýží, v domnění že to budou nějaké pálivé kousky vepřového.....fuck!!!!....byly to nejhnusnější škvarky, tvrdé jak beton s chutí 10x přesmažené vepřové kůže....z restaurantu jsme za 20 minut vypadli a diky tomu nejspíš chytili i letadlo /asi 25 minut pred odletem :-) , tuhle příšernost k jídlu nám musel objednat snad sám Freddie :-) za což mu ale dodatečně velice děkujeme, protože být to nějaká specialita, tak tam sedíme aspoň hodinku a zpáteční letadlo do Prahy by nám 100% uletělo :-)

Příspěvek naposledy editován 27.06. 2017 21:33

30.Scandal 27.06. 2017 20:31
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Knebworth House.

31.Scandal 27.06. 2017 20:32
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!AW na místě " u pódia" :-)

32.Scandal 27.06. 2017 20:33

33.Scandal 27.06. 2017 20:35
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Pohled "od pódia" :-)

34.Scandal 27.06. 2017 20:38

35.Scandal 27.06. 2017 20:40
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Pódium stálo / a při současných koncertech většinou stojí / v dolíku, takže je z celé louky dobře vidět.

36.Scandal 27.06. 2017 21:35
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Kensal Green

37.Scandal 27.06. 2017 21:42
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!Destička se jménem F. Bulsara dávno zmizela, ale zůstalo tam něco zvláštního....a kdo zná Queen a Freddieho, musí ho to trknout do očí.....protože TOHLE nemůže být náhoda ! (sorry, že si to necháme pro sebe........)

38.LG 28.06. 2017 21:48
Diky za vycerpavajici informaci, meli jste stesti! Uplne me pohltila nostalgie :) A je mi techto lidi fakt lito, kdyz je nahaneji prekupnici co nemaji jiny zajem, nez zpenezit jejich podpis...

39.Scandal 29.06. 2017 19:47
38: Ty všeobecné sběratele podpisů ještě celkem chápu, ti si to mění pak navzájem mezi sebou /většinou/, ale pak tam jsou ti kšeftmeni a ti jdou čistě jen po hromadě podpisů plus ideálně tajná fotka třeba z auta. Ti dva, které jsme tam viděli, mají "na svědomí" i tu známou Johnovu fotku z bulváru, jak si vykračuje v bundě po ulici s novinama v ruce. Podle souseda tam prý parkují každý týden alespoň 1x a zkouší to. John to prý dusí v sobě a nijak neřeší, nervní je z toho celkem Veronica - asi není příjemné vědět, že vás pořád někdo sleduje z auta nebo vám zvoní na zvonek od baráku. Bohužel John si to trochu zavinil sám, neumí říct NE a podepíše vše, co mu kdo dá....kdyby si zavedl systém 1 osoba jen 1 podpis, má brzo klid. Jediné co zatím razantně odmítá je focení, z foťáku měl skoro fobii....mobil , namířený na něj při nahrávání, ale úplně v klidu. Samozřejmě jsem mu ho nedržel někde u hlavy :-)

Příspěvek naposledy editován 29.06. 2017 19:49

40.Ptr 08.07. 2017 10:26
Já musim říct, že jsem fascinován tím, že multimilionář, jako JD, jezdí miniautíčkem Toyotou Aygo vyrobeným
v kolínské TCPA. :D :D :D :D :D

41.Ptr 09.07. 2017 16:53
JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!A já teda ač jsem v Londýně pochopitelně nebyl, tak taky přidám svojí troškou do mlýna - jde to i bez cestování!
Byť chápu, že setkání je setkání.... ;) Musím dodat, že když tady pánové tu story zveřejnili, tak na mě padla určitá
deprese, protože tou dobou to bylo už skoro roční čekání bez výsledku - takže se objevil už i pocit "beznaděje".

42.Scandal 09.07. 2017 20:46
40: S tím "českým" autem je to dobrý postřeh :-) On má několik garáží a předpokládám, že nebudou prázdné :-) ,ale běžně využívá právě jen zmíněnou T - Aygo. Sice je v ní téměř skrčený, ale na ty nákupy "za rohem" to asi stačí. Každopádně v tom působí zvláštně, protože asi každý má zafixováno, že je John milovník bezpečných aut typu Volvo :-)
41: Gratulace! Jj pro nás byla top priorita Johna vidět, už to bysme brali za aspoň jakýs takýs úspěch, že se s ním bude mluvit, dávat kupa podpisů a plácat ho po zádech...to bych před cestou do Londýna považoval za dobrou fantasy :-) Jo a podpis ti poslal, protože jsme mu řekli, že už na to tak dlouho čekáš, to je jasné, ne? :-) :-)
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Galerie: JOHN DEACON 2017 - máme ho !!!!!
Královská legenda změnila doménu! Nyní je platná adresa www.QueenMusichall.cz !